Travellers' Choice 2017 dla Hoteli SPA Dr Irena Eris

TripAdvisor® opublikował ranking najlepszych hoteli w Polsce. Wśród zwycięzców znalazły się wszystkie Hotele SPA Dr Irena Eris.

milion eris spa 662.jpg

Co roku, ten największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny przyznaje, na podstawie recenzji i ocen wystawionych przez gości hotelowych, nagrodę Travellers' Choice w 8 kategoriach. W każdej z nich prezentuje ścisłą czołówkę 25 obiektów. 

Dla Hoteli SPA Dr Irena Eris ogromnym sukcesem okazała się kategoria „Najlepsze hotele”, gdzie wszystkie trzy - Krynica Zdrój, Wzgórza Dylewskie i Polanica Zdrój – otrzymały nagrodę Travellers’ Chocie 2017. - To niezwykle cenna nagroda dla Hoteli, ale przede wszystkim pracowników, którzy na co dzień dbają o to, aby goście czuli się wyjątkowo i byli doskonale obsłużeni – mówi Katarzyna Szymkiewicz, konsultant PR grupy Hotele SPA Dr Irena Eris. 

To nie jedyne wyróżnienie Hoteli SPA Dr Irena Eris w tym rankingu. Mazurski Hotel SPA na Wzgórzach Dylewskich został doceniony w kategorii „Obsługa”, podobnie jak Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, który również otworzył, na pierwszym miejscu, ranking w kategorii "Luksus". 


 - Hotele SPA Dr Irena Eris co roku znajdują się na top liście słynnego rankingu, ale po raz pierwszy w jednej kategorii znalazły się wszystkie trzy – dodaje Katarzyna Szymkiewicz. – Dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni, że nasi Goście chcą podzielić się swoimi wrażeniami z pobytu i jednocześnie tak wysoko oceniają nasz serwis.

Co raz więcej turystów, podejmując decyzję o wyborze hotelu, zapoznaje się z opiniami wystawionymi przez innych gości, stanowiącymi niezależne źródło informacji. Im więcej recenzji zebrał dany hotel, tym bardziej obiektywna jest jego ocena końcowa. Hotele SPA Dr Irena Eris mają już zgromadzonych ponad 600 opinii łącznie. Przeważanją oceny "doskonały", dlatego wciąż są numerem 1 w swoim regionie pod względem popularności lub oceny gości, którzy doceniają przede wszystkim najwyższą jakość serwisu Hoteli SPA i wyjątkową atmosferę.


Witryny współpracujące ze stroną TripAdvisor® są obecne w 49 krajach i skupiają największą społeczność podróżnych na świecie. Są odwiedzane średnio 390 milionów razy miesięcznie i można na nich znaleźć 435 milionów recenzji oraz opinii na temat 6,8 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji, stanowiąc skarbnicę wiedzy, stworzoną przez samych podróżników, na temat, gdzie warto pojechać, co zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie zjeść i przenocować. Dzięki temu można w pełni zaplanować każdy wyjazd, wybierając dla siebie najlepsze rozwiązania. 


Dodał(a): materiał partnera , Piątek 10.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
We're helping you out by providing a list of https://unique-girlnames.com. And if you need more inspiration,we recently released the best of the least popular names for both boys and girls, which is worth a look for inspiration.
Dodano: 2018-11-29 05:24:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×