Twoje włosy odzyskają swój urok!

Nowość na rynku kosmetycznym do pielęgnacji zniszczonych i zmęczonych zabiegami włosów od marki John Frieda® !

John Frieda® Full Repair™  KURACJA DLA ZMĘCZONYCH WŁOSÓW

John Frieda® Full Repair™  KURACJA DLA ZMĘCZONYCH WŁOSÓW

Wiele kobiet osłabia swoje włosy regularnymi zabiegami – farbowaniem, suszeniem i prostowaniem – towarzyszącymi codziennej pielęgnacji. Bowiem bez względu na konsekwencje dla kondycji ich włosów zrobią wszystko, by mieć perfekcyjną fryzurę. Niestety pielęgnacja zniszczonych włosów często wiąże się ze stosowaniem produktów, które je obciążają i sprawiają, że stają się one matowe i pozbawione objętości. Dzięki nowej linii do pielęgnacji włosów Full Repair™ marki John Frieda® możesz przerwać to błędne koło i wspomóc regenerację zniszczonych włosów.

"Kobiety, by uzyskać perfekcyjną fryzurę, poddają swoje włosy wielu niszczącym zabiegom – prostowaniu, suszeniu i farbowaniu – aż ich włosy stają się mocno osłabione. Zadaliśmy sobie pytanie, co mogą zrobić kobiety, które chcą rozwiązać problem zniszczonych włosów bez konieczności rezygnowania ze swoich zwyczajów stylizacyjnych? Produkty do pielęgnacji włosów Full Repair™ to idealne rozwiązanie, bez względu na stosowane zabiegi stylizacyjne. Ich skład pomaga odbudować włosy i zapobiega uszkodzeniom, sprawiając jednocześnie, że stają się one podatniejsze na układanie, dzięki czemu łatwiej osiągnąć efekt lekkiej i gładkiej fryzury" (Harry Josh, Międzynarodowy Konsultant Kreatywny marki John Frieda®). 

John Frieda® Full Repair™  KURACJA DLA ZMĘCZONYCH WŁOSÓW

John Frieda® Full Repair™

Full Repair™ to nowy, wyjątkowy system pielęgnacji włosów zawierający Inca Inchi – lekki amazoński mikroolejek bogaty w kwasy Omega 3. Jego działanie polega na odbudowie uszkodzonych włosów bez ich obciążania. Nadaje on włosom gładkość i sprawia, że są podatniejsze na układanie.

Nowa, rewolucyjna linia o opatentowanej technologii powstała dzięki wykorzystaniu długoletniej tradycji  firmy oraz innowacji technologicznych marki John Frieda®. Receptury zastosowane w tych produktach chronią włosy przed dalszym zniszczeniem i pomagają odbudować zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną strukturę włosów, dzięki czemu pozytywne zmiany są widoczne już od pierwszego użycia.John Frieda® Full Repair™ to pierwsza linia produktów pielęgnacyjnych przeznaczona specjalnie do zniszczonych, zmęczonych i wymagających odbudowy włosów, bez konieczności zmiany fryzury. Full Repair™ to produkty do pielęgnacji i stylizacji, które natychmiast poprawiają wygląd i kondycję zmęczonych włosów, pozwalając uzyskać zdrową, pełną objętości i witalności fryzurę.

Twoje włosy odzyskają swój urok!


John Frieda® Full Repair™  Szampon i Odżywka

Full Body Szampon, 250 ml
Full Body Odżywka, 250 ml


Full Body Szampon i Odżywka powstały przy użyciu opatentowanej technologii. Jednoczesne stosowanie obu produktów pomaga odbudować zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną strukturę włosów, zapewniając im doskonały i zdrowy wygląd.
Cena: 35 złJohn Frieda® Full Repair™  Intensywna Odżywka

Intensywna odżywka, 150 ml
Ożyw zniszczone stylizacją włosy dzięki intensywnej odżywce Full Repair™. Wspomaga ona odbudowę włosów dzięki zawartości lekkiego olejku Inca Inchi, który wnika w głąb, poprawiając wygląd włosów, przywracając im gładkość i jednocześnie chroniąc je przed zniszczeniem.
Cena: 39 złJohn Frieda® Full Repair™  Delikatna mgiełka

Delikatna mgiełka na perfekcyjne końcówki, 75 ml
Ten innowacyjny produkt pielęgnacyjny sprawia wrażenie, jakby natychmiast wnikał w głąb zmęczonych kosmyków, poprawiając wygląd i fakturę włosów zniszczonych wysokimi temperaturami podczas stylizacji. Włosy stają się gładkie, zdrowe i pełne objętości. Delikatna mgiełka na perfekcyjne końcówki została opracowana specjalnie do cienkich włosów.
Cena: 39 zł
Dodał(a): Małgorzata Piguła , Piątek 09.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
bahamiller
ja myśle że to nie jest prawda , bo zdjęcia zostały zapewne jednego dnia zrobione a preparaty nie działają tak szybko na mocno zniszczone włosy :)
Dodano: 2012-03-25 09:00:04 Zgłoś nadużycie
BROSHKA
a gdzie można kupić ich kosmetyki??
Dodano: 2012-03-14 19:26:22 Zgłoś nadużycie
Malibu89
nawet twarz modelki sie zmieniła:P raczej nie wierzę w te wszystkie specyfiki
Dodano: 2012-03-11 21:28:18 Zgłoś nadużycie
angeluchna
Faktycznie...cena jest zdumiewająca. Ale skoro produkty aż tak dobre,to może warto spróbować?
Dodano: 2012-03-10 16:26:12 Zgłoś nadużycie
margo466
Szampon jest świetny ale jego cena już nie.Odżywki jeszcze nie próbowałam.
Dodano: 2012-03-09 23:47:43 Zgłoś nadużycie
no name
Może i produkty są dobre ale w efekt ze zdjęcia to ja nie uwierze.... każde wlosy beda tak wygladaly po dobrej stylizacji....
Dodano: 2012-03-09 22:57:04 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×