4 cechy, które sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjna w oczach mężczyzn!

Okazuje się, że mimo że mężczyźni są wzrokowcami, dużą rolę odgrywa dla nich nie tylko wygląd, ale i uosobienie ich wybranki. Kobieta może być piękna, a jednocześnie swoim wnętrzem odstraszać faceta. Sprawdź, jakie cechy charakteru zwiększają Twoją atrakcyjność!

atrakcyjna.jpg

Poczucie humoru

Jeśli potrafisz żartować, masz dystans do siebie i do świata, tryskasz poczuciem humoru, to jesteś na wygranej pozycji! To ważna cecha osobowości, która przedstawi Cię w pozytywnym świetle, jako interesującą i towarzyską osobę.

Konsekwentność

Kobieta wytrwała jest kobietą sukcesu. Jeśli masz określone cele, wiesz, czego chcesz, dążysz do realizacji swoich pragnień - jesteś osobą atrakcyjną. Mężczyzn kręcą kobiety samodzielne, pewne siebie, pracowite i osiągające sukcesy swoją wytrwałością!

Poczucie własnej wartości

Charyzma, poczucie wartości, pomysł na siebie, odwaga wyrażania własnego zdania czy stawiania kroku dalej niż inni – to przyciąga płeć przeciwną. Trzeba pokazywać „własne ja”, nikogo nie udawać i na każdym kroku być autentyczną.

Warto zobaczyć: W jaki sposób perfumy sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjna?


Czar

Kobieta, która porusza się z wdziękiem i ma w sobie pewien szarm, subtelność, działa na mężczyznę jak magnes. Sposób poruszania się - delikatnie, z gracją, lekkością - utrzyma uwagę faceta na długo.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Niedziela 10.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
konsekwencja nie ....konsekwentność.....kto pisze tak beznadziejnie?
Dodano: 2016-07-27 01:36:06 Zgłoś nadużycie
wonder
hm postaram się wypróbować ;) heh ale w sumie nawet dla siebie warto mieć takie cechy charakteru :)
Dodano: 2016-07-15 15:18:59 Zgłoś nadużycie
fiołek
szczerze mówiąc nie wiem czy to zgodne z prawdą. mój mąż ma małe kłopoty łóżkowe ale nawet jak się wspomaga tabletkami erozon max to nie zachowuje się jak pies na baby, a wielu jest takich, którym tabletek nie trzeba a oni i tak skupiają się na tym, żeby tylko zaliczyć. chyba mało już szarmanckich mężczyzn na których można polegać.
Dodano: 2016-07-11 13:13:49 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×