Jak skutecznie wyszczuplić twarz?

Istnieje przynajmniej kilka miejsc na ciele, z których ciężko pozbyć się tkanki tłuszczowej. Jeśli masz podobny problem i dotyczy on twarzy, zanim rozważysz operację plastyczną, wypróbuj tych kilka sprawdzonych sposobów na przywrócenie sobie szczupłego oblicza.

iStock-510018048.jpg

Ureguluj przyczyny medyczne

Istnieje wiele przyczyn medycznych, które mogą powodować obrzęk twarzy lub blokować pozbywanie się z niej tkanki tłuszczowej. Co więcej, przyczyną mogą być również niektóre leki. Przed przystąpieniem do działania, skonsultuj się z lekarzem i poproś go o wsparcie medyczne, aby wykluczyć wszystkie możliwe przyczyny. Zanim zaczniesz wykorzystywać proponowane przez nas metody odchudzania twarzy, upewnij się, że Twoje ciało jest zdrowe.

Zmień dietę

Te same produkty, które prowadzą do zapalenia stawów lub astmy, mogą być przyczyną problemów związanych z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej odłożonej w okolicach twarzy. Dietetycy zalecają eliminowanie soi, kukurydzy, glutenu, nabiału, skorupiaków i przetworzonej żywności. Zastąp je produktami przeciwzapalnymi takimi jak imbir, kurkuma, cukinia, cytryna, kokos i buraki.

Ćwicz regularnie

Każda kobieta traci wagę inaczej. Niektóre z nich mogą zrzucić zaledwie kilka kilogramów i twarz sama się reguluje. Ćwiczenia z pewnością pomogą zmienić wygląd ciała, ale także kontury twarzy.

Wypróbuj ćwiczenia twarzy

Najprawdopodobniej słyszałaś o „twarzowej jodze”, ale istnieje również alternatywa. To specjalny zestaw ćwiczeń, który uaktywnia mięśnie twarzy.

Wypocznij

Istnieje dużo prawdopodobieństwo, że jeśli masz problemy ze stresem oraz nie przesypiasz odpowiedniej ilości godzin, Twoja twarz nie chudnie. Ciało regeneruje się podczas snu, co pomaga utrzymać układ hormonalny w dobrej kondycji i poprawia wygląd twarzy.

Idź na masaż

Twarz, podobnie jak reszta ciała gromadzi płyn limfatyczny pod skórą, co prowadzi do obrzęku. Odwiedzając regularnie masażystę, możesz się go pozbyć. Takie zabiegi wyszczuplają i pięknie rzeźbią kontury twarzy.

Nie spiesz się z operacją

Operacje plastyczne usuwające tłuszcz z twarzy nie są dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli Twoja skóra nie jest najmłodsza. Zanim zdecydujesz się na operację, warto rozważyć także mniej inwazyjne zabiegi z kręgu medycyny estetycznej, które mogą znacznie wyostrzyć rysy twarzy. Jeśli jednak zdecydujesz się na inwazyjny zabieg, starannie dobierz specjalistę, który profesjonalnie zadba o Twoją najcenniejszą wizytówkę, jaką jest twarz.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Środa 24.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Dużo tych zaleceń ale czego się nie robi dla urody i dobrego samopoczucia.http://www.zrodlamlodosci.pl
Dodano: 2017-05-25 23:48:09 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ogólnie wydaje mi się, że jak człowiek chudnie to i twarz mu chudnie. To chyba takie dość logiczne nie? OO widzę, że nie tylko ja wiem co nieco o IQacai, ja początkowo byłam sceptycznie nastawiona, bo wiadomo tabletki źle się kojarzą. Ale przeczytałam skład i się skusiłam, po czasie uważam że to świetny kompan w diecie.
Dodano: 2017-05-24 20:42:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja potrzebowałam w ogóle cała sie wyszczuplić. Postanowienie zrealizowane w 100%. Najpierw zaczęłam od odpowiedniej diety, siłownia, rower i wspomogłam się jeszcze tabletkami iqacai, bo naczytałam się, że jagody acai dają świetne efekty. Przyspieszył mi się metabolizm, poprawiła jakość cery no i mój apetyt zmalał. Wszystkiego nie będę wymieniać, bo nie będę przynudzać, ale dzięki takiemu zestawowi zrzuciłam 14 kilo i po 3 miesiącach czułam się jakby mi to wszystko po prostu naładowało baterie. Więc nie tylko twarz była szczuplejsza, ale też całe ciało.
Dodano: 2017-05-24 20:15:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×