Utracie wody mówimy dobranoc!

Zdarza się wam obudzić po dobrze przespanej nocy, a jednak z uczuciem suchej, naciągniętej skóry, która sprawia wrażenie, że nie skorzystała z zasłużonego odpoczynku? Zadbajcie o swoją skórę, szczególnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebuje.

Krem Aquasource Nuit od Biotherm

Jesteś zapracowana i wydaje Ci się, że noc jest jedynym momentem, kiedy możesz po prostu odetchnąć?

Czy wiedziałaś, że to właśnie w nocy nasza skóra jest najbardziej aktywna i regenerując się pracuje najciężej?  Dlatego też Biotherm przygotował dla Ciebie nowy, innowacyjny produkt, którego zadaniem jest wsparcie regeneracji naszej skóry każdej nocy! Poznaj Aquasource Nuit - innowacyjny krem nawilżający na noc od Biotherm, który ma żelową konsystencję nie zawierając w sobie środka żelującego. Taką formułę oraz konsystencję zawdzięcza mikrocząsteczkom, które przeistaczają się w żel tworząc delikatny balsam pielęgnacyjny na noc

aquasource nuit.jpg

Krem Aquasource Nuit od Biotherm


Poznaj najgłębsze sekrety piękna!

Sen jest nieodłącznym aspektem życia każdej z nas, wtedy nabieramy sił, odpoczywamy i otrzymujemy porcję energii na kolejny dzień pełen pracy i niespodzianek.

Zawsze pamiętamy o odpowiedniej diecie i pielęgnacji naszego ciała, ale czy zastanawiałaś się kiedyś, co tak naprawdę dzieje się podczas snu? Warto jest zwrócić uwagę na to, że kiedy nasza podświadomość odpoczywa, to organizm ciężko pracuje by się zregenerować. Podczas snu, gdy nasza skóra stara się odbudować swoją naturalną barierę ochronną, traci do czterech razy więcej wody niż podczas dnia!* 

Z pomocą przychodzi Aquasource Nuit, pierwszy krem nawilżający na noc od marki Biotherm, który zaspokaja potrzeby Twojej skóry podczas snu. Od teraz będziesz mogła mieć głęboko nawilżoną, gładką i pełną blasku skórę każdego poranka!

Za kondycję skóry odpowiadają trzy główne składniki kremu:

P. ANTARCTICA

To aktywny składnik, który jest odpowiedzialny za przyspieszenie zdolności wzmacniających oraz ochronnych naszej skóry, tworząc jednowarstwową powłokę na jej powierzchni. Umożliwia zachowanie niezbędnych dla jej zdrowego wyglądu oraz blasku zasobów wody, wspomagając w ten sposób naturalny proces regeneracji


MANNOZA

Odgrywa ważną rolę w procesie regeneracji skóry ze względu na swoje silne właściwości magazynowania wody.


WYCIĄG Z CZYSTEGO PLANKTONU TERMALNEGO

Dzięki połączeniu 35 składników odżywczych, zapobiega utracie wody przez naskórek, ponieważ ma skład zbliżony do naturalnych czynników nawilżających skóry, przyczyniając się do utrzymania wody w górnych jej warstwach.

Aquasource Nuit dzięki połączeniu trzech wyjątkowych składników pomaga skórze w utrzymaniu naturalnych zasobów wody przez całą noc.

Dbać o skórę musimy cały czas, gdyż jest ona wrażliwa i często potrzebuje natychmiastowego nawilżenia. Teraz możemy działać dwufazowo. Musimy pamiętać o tym, aby zadbać o skórę nie tylko w dzień, ale także w nocy. To właśnie wtedy jest ona najbardziej aktywna i narażona na nadmierną utratę wody. Biotherm stworzył pielęgnację, która ułatwi nam utrzymanie kondycji skóry w doskonałym stanie, a Ty będziesz mogła spać spokojnie by potem obudzić się o poranku z idealnie nawilżoną i pełną blasku cerą!

skora nawilzona.jpg

Biotherm Aquasource Nuit

Obraz1BUTTONBIOTHERM.png

* Badania naukowe przeprowadzone przez Yosipovitch G. i współ. Invest. Dermatol. (1998 r.)


Dodał(a): Daniel Stańczuk , Piątek 18.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Soleil
Wypróbowałam - jest wspaniały!!! Ja mam bardzo suchą cerę i zawsze rano jest mocno naciągnięta:( Ale odkąd używam Aquasource Nuit jest o niebo lepeiej!!! Na prawdę nawilża!!! Jestem pod dużym wrażeniem! To mój ulubiony krem na noc!:)
Dodano: 2012-05-16 09:38:00 Zgłoś nadużycie
ImperfectAngel
Ciekawe czy faktycznie działa.
Dodano: 2012-03-28 12:17:11 Zgłoś nadużycie
olinkaa24
może się załapię na testowanie :)
Dodano: 2012-03-26 19:53:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×