Warkoczowa wariacja w stylu Mariki!

Już niedługo temperatury skoczą do góry, zaczną się upały. Przejście między wiosną i latem potrafi być dla nas - kobiet - uciążliwe. Szczególnie dla tych, z nas, które mają długie włosy. Na szczęście z pomocą może przyjść niezawodny warkocz!

Warkoczowa wariacja w stylu Mariki!

Warkoczowa wariacja w stylu Mariki!Czerpcie inspirację z tej pięknej kobiety, jaką jest Marika, a właściwie Marta Kosakowska - królowa polskiego reggae, czy dancehallu. Marika ma warkocze na stałe. Jej włosami zajmuje się sztab specjalistów i dba o to, by jej włosy były piękne i lśniące.

Ty zaś, jeśli brak Ci odwagi na fryzurę na stałe, możesz pokusić się o stylizację włosów z wykorzystaniem warkoczy. Mogą to być modne upięcia, opaski z pasemek włosów, czy najprościej warkocze dobierane, czy tzw. kłosy. Ważne, że ta fryzura jest nie tylko wygodna, ale także wpasowuje się w nadchodzące trendy! Wypróbuj na własnej skórze i pleć! Lato to doskonała pora roku, by zaszaleć z fryzurą!

Warkoczowa wariacja w stylu Mariki!

Warkoczowa wariacja w stylu Mariki!
Warkoczowa wariacja w stylu Mariki!

Warkoczowa wariacja w stylu Mariki!Potrzebujesz szybkiego makijażu? Zobacz filmik!Źródło: MilionKobiet.pl


Foto: KAPiF
Dodał(a): Marietta Figa , Wtorek 07.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
keczi
co za bzdura, że ma je na stałe bo widziałam ją w kitku i to w programie, a poza tym szkoda że ją tak beznadziejnie ubierają
Dodano: 2013-05-07 15:03:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×