Welon Angeliny Jolie inspiracją w manicure

Ślub Angeliny i Brada niewątpliwie wywołał prawdziwe poruszenie w mediach, lecz największy rozgłos dał im chyba welon panny młodej. Zobaczcie, do czego jest inspiracją.

Welon Angeliny Jolie inspiracją w manicure

Welon Angeliny Jolie inspiracją w manicure

Wiadomość o ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta obiegła cały świat i nie schodzi z ust wielu osób. Najpierw mówiono o samym wydarzeniu - gdzie? kiedy? - potem skupiono się na kroju sukienki, który wielu osobom nie przypadł do gustu, lecz prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się kiedy wzięto pod lupę welon gwiazdy.

Okazało się, że jest on przyozdobiony rysunkami sześciorga dzieci, które para wspólnie wychowuje. Angelina podkreśla, że życie rodzinne jest dla niej ogromnie ważne, stąd takie nietuzinkowe ozdobienie welonu. Większości jednak nie spodobało się połączenie skromnej sukni pochodzącej z Atelier Versace z rysunkami, lecz my jesteśmy jak najbardziej za, ponieważ gwiazda przez to pokazała, jak dużą rolę w jej życiu odgrywają dzieci.

Dziewczyny z Amerykańskiego Cosmopolitan wykonały manicure inspirowany welonem Angeliny. Pomalowały swoje paznokcie na biało, po czym namalowały na nich dziecięce obrazki.

Jak Wam się podoba? Spróbujcie same, a przekonacie się, że to wcale nie jest proste zadanie.


Welon Angeliny Jolie inspiracją w manicure

Welon Angeliny Jolie inspiracją w manicure

Zobaczcie też:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ InstagramDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 04.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
trzeba przyznać, że tego typu ozdoby wyglądają zdecydowanie lepiej na paznokciach
Dodano: 2014-09-25 15:54:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×