Wiosenny makijaż Natalii Kukulskiej

Natalia Kukulska na aukcji charytatywnej Lulków, gdzie licytowane były bransoletki zaprojektowane przez artystkę wraz z dziećmi z SOS Wiosek Dziecięcych, pojawiła się w świeżym, wiosennym makijażu.

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska, to osoba o niezwykle artystycznej duszy (zobacz stylizacje Natalii w programie "Bitwa na głosy"). Piosenkarka jest  utalentowana nie tylko muzycznie, razem z dziećmi z SOS Wiosek Dziecięcych zaprojektowała bowiem piękne, kolorowe bransoletki. Na aukcji charytatywnej gwiazda emanowała pozytywną energią. Promienny uśmiech Natalii prezentował się cudownie, podkreślony szminką w intensywnym, wiosennym odcieniu różu. Artystka postawiła na delikatny, rozświetlający buzię makijaż, w jasnych, ciepłych kolorach.

Lekko błyszczący cień na powiekach uwydatnił błękit oczu artystki. Fioletowy lakier na paznokciach idealnie współgra z kreacją Natalii i rewelacyjną barwą ust. Stylizację dopełniają lekko rozjaśnione na końcach włosy, układające się w miękkie, romantyczne fale. Jak Wam się podoba wiosenny makijaż Natalii?

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Foto: BE&W

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Karolina Kawecka , Czwartek 24.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.