Zawsze marzyłaś o bardziej naturalnych, kręconych włosach?

Oto prosta porada, jak je uzyskać!

ThinkstockPhotos-200260583-001.jpg

Nieważne czy masz proste, delikatnie kręcone czy niezmiennie wywinięte nie wiadomo, w którą stronę włosy. Teraz masz sposób na to, aby twoje włosy zawsze wyglądały na naturalnie pokręcone!  Prawda jest taka, że wszystkie produkty, które dostaniesz w sklepie prędzej czy później sprawią, że będziesz wyglądała jak miss, ale nie z tych wyborów, do których chciałbyś trafić.

Zobacz też: Dieta na zdrowe włosy 


Wystarczy, że weźmiesz swoją szczotkę do ręki i swoje narzędzie do kręcenia włosów. Może to być np. prostownica do włosów, lokówka czy papiloty.


Co teraz? Podziel swoje włosy na cztery równe części. Postaraj się spiąć je spinkami tak, aby nie rozpadały się co chwilę. Jeśli używasz lokówki, złap je nieco ponad połową włosa i owiń wokół niej. Pamiętaj, by nie przypalać włosów. Podobnie zrób z papilotami oraz prostownicą.

Polecamy: Jak dbać o przedłużone włosy? 


Zastanawiasz się dlaczego to działa? Często z przyzwyczajenia lub dzięki instynktowi, łapiemy włosy od samego czubka. Przez to przede wszystkim wyrywamy włosy z cebulkami oraz obciążamy je od samej nasady. Włosy lepiej się trzymają jeśli zwijamy je od połowy bądź nieco wyżej. To również sprawia, że efekt jest bardziej naturalny, a włosy wyglądają najbardziej miękkie bez użycia dodatkowych specyfików.


Oczywiście, jeśli masz ochotę powinnaś użyć trochę lakieru bądź pianki. Pamiętaj jedak o rozsądku - cała chemia bardzo mocno obciąża twoje włosy i również sprawia, że wszystkie leki szybko się prostują zamiast utrzymywać fryzurę.

Przeczytaj też: LIST: "Moja koleżanka myje włosy raz w tygodniu, a ja 2 razy dziennie!" 


Źródło: Purewow

Zdjęcia: Thinkstock

ID galerii:2316


Dodał(a): Magda Zdanowska , Środa 13.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×