Wybielanie miejsc intymnych

Okolice intymne, choć nie są wystawiane na bezpośrednie działanie słońca, to jednak są podatne na różnego rodzaju przebarwienia, a ponad to z natury mają delikatnie ciemniejsze zabarwienie. Dla niektórych osób jest to poważny problem powodujący nie tylko kompleksy, lecz również zahamowania seksualne.

Wybielanie miejsc intymnych

Wybielanie miejsc intymnych


Biel jest utożsamiana z elegancją i klasą, dlatego też coraz częściej ludzie dążą do wybielenia także swojego ciała! Wybielanie obejmuje bardzo wiele części ciała poczynając od zębów, przez usuwanie piegów, czy innych przebarwień na ciele, po rozjaśnianie miejsc intymnych, na które nie decydują się już tylko hollywodzkie gwiazdy - moda na wybielanie coraz mocniej szerzy się wśród "zwykłych ludzi".

Obecnie mamy do wyboru dwie metody wybielania - za pomocą kremów, maści i laseru. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się wybielanie właśnie za pomocą kremów, gdyż jest to domowy sposób, a na stronach internetowych pojawia się cała masa propozycji produktów temu służących. Zabieg za pomocą kremów polega na ich aplikacji na wybrane miejsca ciała do momentu, aż uzyskamy satysfakcjonujący nas efekt. Możemy także sięgnąć po specjalny puder, który jest przeznaczony również dla mężczyzn. Rozjaśnianie sutków jest troszkę bardziej skomplikowane, gdyż metoda wybielania jest zbliżona do masażu, a krem wybielających musi być zaaplikowany zwłaszcza w obwódkach.

Wybielanie miejsc intymnych

Wybielanie miejsc intymnych


Zarówno wybielanie warg sromowych, jak też odbytu możemy wykonać w gabinetach kosmetycznych. Zabieg ten jest wykonywany laserowo i polega na nakierowaniu promienia urządzenia na miejsce, które chcemy wybielić. Podczas rozjaśniania może wystąpić nieprzyjemne uczucie, dlatego też na czas zabiegu stosuje się nawiew chłodnego powietrza, który znieczula te okolice.

Obecnie niewiele gabinetów oferuje tego typu zabiegi, lecz ze względu na coraz większe zainteresowanie ich liczba stale rośnie. Koszt wybielania wynosi ok.1000 zł, lecz aby osiągnąć w pełni nas satysfakcjonujące efekty może być potrzebny więcej niż jeden zabieg.

Pytanie tylko, czy takie zabiegi są nam potrzebne? Czy powinniśmy zmieniać naturalny wygląd naszych narządów, które podczas stosunku i tak przybierają ciemniejszą barwę ze względu na większe ukrwienie?
Na to pytanie już każdy osobno powinien sobie odpowiedzieć, a jeśli dojdzie do wniosku, że jest to jednak jego kompleks i sprawia dyskomfort w funkcjonowaniu, to zawsze może liczyć na pomoc kosmetyki.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 22.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×