Wybierz szczoteczkę tuszu do rzęs

Zastanawiasz się nad wyborem tuszu do rzęs? Wydaje Ci się, że najważniejszą rzeczą jest jego rodzaj, firma lub kolor? Wybierz też odpowiednią szczoteczkę!

Wybierz odpowiednią szczoteczkę tuszu do rzęs

Wybierz szczoteczkę tuszu do rzęsWiele z nas podczas wybierania tuszu do rzęs zwraca uwagę głównie na to, co producent nam napisał na opakowaniu, to jakiej marki jest produkt i jakiego koloru. Okazuje się, że warto też zwrócić uwagę na rodzaj szczoteczki tuszu!

Przed udaniem się do drogerii uważnie obejrzyjmy swoje rzęsy. Jeżeli są proste, najlepszym rodzajem szczoteczki będzie ta w eliptycznym kształcie, posiadająca gęste włoski. Najczęściej możemy je spotkać
w maskarach, gdyż to one są przeznaczone do podkręcania rzęs.

Jeżeli jesteś posiadaczką niesfornych rzęs, wybierz tę o stoczkowym kształcie mającą długą końcówkę
i długie, niezbyt gęste włoski.

Zastanawiasz się nad zakupem ciekawie wyglądającej szczoteczki w kształcie kulki? Sprawdzi się  u pań mających długie rzęsy sprawiające wrażenie opadających.


Wybierz odpowiednią szczoteczkę tuszu do rzęs

Wybierz szczoteczkę tuszu do rzęsKobietom z cienkimi, delikatnymi rzęsami powinna odpowiadać szczoteczka o walcowatym kształcie, w której włoski będą gęste. Spowoduje to pogrubienie i wydłużenie rzęs.

Jeżeli jesteś posiadaczką krótkich rzęs, najlepsza będzie dla Ciebie klasyczna, prosta szczoteczka, w której włoski będą się wyróżniać. Pomoże nam ona wydłużyć rzęsy.

Dla rzadkich rzęs najlepsza będzie szczoteczka o walcowatym kształcie, lecz  z gęstymi włoskami średniej długości, ułożonymi spiralnie.

Pamiętajmy, że ważna jest też świeżość tuszu!Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Thinkstock
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 12.08.2013 (aktualizacja: 2013-08-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×