Wywiad z Hanią: najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą, obrać własną drogę ale nie obrastać w piórka

Hania Knopińska - Grzenkowicz dzięki swojej pasji stała się znaną vlogerką i prowadzącą program stacji TLC "Salon ostatniej szansy". Zobaczcie, co nam opowiedziała o sobie.

Wywiad z Hanią Knopińską - Grzenkowicz: chyba najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą, obrać własną drogę ale nie obrastać w piórka

Wywiad z Hanią: najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą


Jakie ma Pani pierwsze wspomnienie makijażowe? -Pierwszy makijaż, który Pani pamięta

Makijaż który wykonałam sobie na ślub siostry - miałam wtedy 16 lat i wydawało mi się, że jestem w tym całkiem dobra – oczywiście większość produktów podebrałam mamie więc nie mogły być odpowiednio dobrane ;) wykonałam złoto łososiowy makijaż - nałożyłam go palcami ale pamiętam jak dziś, że cieniowanie było dla mnie najważniejsze i się bardzo przyłożyłam do tego żeby nie było widocznych granic:)

Czy pamięta Pani swoje pierwsze kosmetyki?


Tak - były to podwójne beżowo brązowe cienie jednej z większych polskich marek kosmetycznych, błyszczyk oraz podkład - wszystko było w ładnych różowych opakowaniach - to były moje prawdziwe skarby - oczywiście kupiła mi je mama - dziś jestem pewna, że miała dość tego, że podkradam jej kosmetyki :)

Wywiad z Hanią Knopińską-Grzenkowicz: chyba najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą, obrać własną drogę ale nie obrastać w piórka

Wywiad z Hanią: najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą

Jak doszło do tego, że stała się Pani prowadzącą "Salon ostatniej szansy" (SOS) w TLC?

Pracowałam wcześniej już dla TLC - mam tam program Mistrzyni Makijażu - stacja po prostu zaproponowała mi prowadzenie następnego projektu, co oczywiście bardzo mnie ucieszyło, bo praca przed kamerą jest dla mnie dużą frajdą.

Kto był Pani makijażowym guru i dlaczego?

Szczerze mówiąc - moja siostra; jest ode mnie 8 lat starsza więc zawsze starałam się ją chociaż trochę naśladować - uwielbiałam grzebać w jej rzeczach - rzecz jasna najbardziej w kosmetykach. Pamiętam jak z koleżankami oglądałyśmy z zachwytem jej ciuchy i przymierzały buty :)

Jak sobie Pani wyobraża swoją dalszą karierę w świecie makijażu? Ma Pani jakieś cele, do których dąży?

Tak, jestem w trakcie tworzenia własnej marki pędzli do makijażu, chciałabym również wydać książkę - ale to wszystko przyjdzie z czasem. Mam swoje cele ale też daję się porwać losowi, bo na tym w końcu polega życie :) Na pewno nie widzę w tej chwili końca mojego "urzędowania" na YouTube - bardzo lubię to zajęcie i sprawia mi coraz więcej frajdy. Kto wie… może też jakiś nowy program będzie mi dane poprowadzić.

Wywiad z Hanią Knopińską-Grzenkowicz: chyba najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą, obrać własną drogę ale nie obrastać w piórka

Wywiad z Hanią: najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą


Czy wyjeżdżając np. na wakacje, kosmetyki grają główną rolę w Pani walizce?


Wakacje to dla mnie egzotyczne słowo od kilku lat ;) Owszem, mam pewną tendencję do przeładowywania kosmetyczki - ale myślę, że większość z nas tak ma… no może ja wyjątkowo uważam, że dwa tusze do rzęs, dwa róże do policzków i kilkanaście cieni do powiek jest absolutnie niezbędnych ;) a tak serio to staram się to kontrolować i myśleć logicznie – przeważnie… ;)

Czy przechodząc ulicą, lub oglądając telewizję ocenia Pani makijaże kobiet? Dotknęło Panią tzw. "zboczenie zawodowe"?

Hahahaha owszem ale tylko jak mi się nudzi - np. stoję w kolejce :) przeważnie tego nie robię, nie mam czasu i nie należę raczej do wścibskich obserwatorów ;) uznaję, że każdy ma prawo robić sobie makijaż jaki mu odpowiada - nawet jeśli miałaby być to zielona kropka na środku czoła - najważniejsze żebyśmy podobały się same sobie :)

Wywiad z Hanią Knopińską-Grzenkowicz: chyba najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą, obrać własną drogę ale nie obrastać w piórka

Wywiad z Hanią: najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą


Skąd Pani czerpie inspiracje?

Ze wszystkiego co mnie otacza, z prasy, telewizji, z książek, z przyrody - czasem po prostu wpada mi do głowy jakiś pomysł na makijaż i szybko go zapisuję zanim zapomnę :)

Jak wygląda Pani dzień nagraniowy programu "Salon ostatniej szansy"?

Jedziemy na plan - np. do salonu kosmetycznego i nagrywamy ujęcia z „pacjentami” lub ekspertami - przed, podczas i po zabiegu, pod koniec dnia zdjęciowego nagrywam też Voice Over do danego odcinka - tak wygląda to w dużym skrócie :) Są też dni nagrań w studio kiedy dogrywa się dodatkowe sceny.

Czy w SOS przydarzyła się sytuacja, która wybitnie zapadła Pani w pamięć?

Wszystkie odcinki i przypadki są bardzo ciekawe - sama w programie dużo się uczyłam - choćby odkryłam co to jest skaryfikacja - do teraz przechodzą mnie ciarki. Niektóre są mniej a inne bardziej intensywne ;) Ja sama cieszę się, że duże grono ludzi dostało szansę ‘naprawienia’ czegoś co nie pozwalało im wcześniej normalnie funkcjonować.

Co chciałaby Pani przekazać wszystkim dziewczynom, które teraz rozpoczynają swoją karierę jako vlogerki?

Oh dużo byłoby tych porad - ale chyba najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą, obrać własną drogę ale nie obrastać w piórka ;) Kanały na YouTube to praca zespołowa - właściciel kanału i widzowie - jedno bez drugiego nie istnieje więc ponad wszystko trzeba starać się utrzymywać z widzami dobre relacje - widownia wyczuje każdy fałsz.


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock


belka.jpg


Wywiad z Hanią: chyba najważniejsze żeby być w zgodzie ze sobą, obrać własną drogę ale nie obrastać w piórka

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 24.03.2014 (aktualizacja: 2014-04-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
no nie wiem czy tak zawsze odpisze, bo ja do dzis czekam na wiadomosc, ktora wyslalam do niej na koniec czerwca ub. roku....ale mimo to vloga sledze, bo cos tam zawsze sie mozna dowiedziec ciekawego.
Dodano: 2014-03-24 18:21:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
my tu pitu pitu wywiadziki itp, a książka sam się nie napisze! -Kobita narobiła mi smaka, i co teraz?
Dodano: 2014-03-24 15:38:31 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hania wymiata:) i co warte podkreślenia jest to właśnie: jej współpraca z widzami:) choćby skały sr... zawsze odpisze gdy ma się problem:)
Dodano: 2014-03-24 14:43:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
Haniu jestes cudowna, nie zmieniaj sie. :-)
Dodano: 2014-03-24 13:55:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hania to jedyna vlogerka, którą lubię oglądać. Nie drażni mnie, nagrywa świetne filmiki, w pozytywnym sensie zazdroszczę jej talentu do makijażu.
Czuję, że w takim życiu poza yt jest ciepłą i sympatyczną osobą.
Oby tak dalej, trzymam za Ciebie kciuki :)
Dodano: 2014-03-24 13:34:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×