Jak poprawić wygląd skóry w delikatnych obszarach? Znamy sekret!

Jak zapewnić skórze długotrwałe nawilżenie, poprawę gładkości i elastyczności? Zobaczcie i przekonajcie się same!

Jak poprawić wygląd skóry w delikatnych obszarach? Znamy sekret!

Jak poprawić wygląd skóry w delikatnych obszarach? Znamy sekret!


Medycyna i dermatologia estetyczna oferują różne rozwiązania na poprawę kondycji skóry, które zapewnią jej zdrowszy i piękniejszy wygląd. Zakres działania większości zabiegów dotyczy powierzchniowych warstw skóry, co powoduje tymczasowe polepszenie jej jakości, a także potrzebę regularnego powtarzania zabiegów do uzyskania widocznych efektów. Restylane Skinboosters to innowacyjna metoda kompleksowej rewitalizacji skóry w każdym wieku, gwarantująca natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry, poprawę jej gładkości i elastyczności. Zabiegi oparto na nowatorskiej formule stabilizowanego kwasu hialuronowego, który dociera do głębokich warstw skóry i pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Jego bezpieczne działanie pozwala w skuteczny sposób przywrócić sprężystość i blask delikatnej skóry szyi, dekoltu, dłoni oraz wokół oczu – obszarach, które szczególnie potrzebują nawilżenia i wzmocnienia.

Restylane Skinboosters™ to przełomowa koncepcja poprawy jakości skóry, polegająca na nawilżeniu jej głębokich warstw stabilizowanym kwasem hialuronowym. Jest to naturalnie występująca w organizmie silnie higroskopijna substancja utrzymująca nawilżenie w obrębie skóry. Żelowa, miękka konsystencja stabilizowanego kwasu hialuronowego stosowanego w zabiegach pozwala chłonąć wodę, zapewniając nawilżenie głębokich warstw skóry w leczonym obszarze. Działanie preparatu Restylane Skinboosters można porównać do bufora, który zachowuje odpowiedni poziom wody w skórze, czego efektem jest  poprawa jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry.

REWITALIZACJA DELIKATNEJ SKÓRY DZIĘKI RESTYLANE SKINBOOSTERS™SKÓRA WOKÓŁ OCZU
Skóra wokół oczu i na powiekach jest najcieńsza i najmniej sprężysta na całej twarzy, dlatego też wymaga szczególnego traktowania. Precyzyjny i bezpieczny sposób podania preparatu Restylane Skinboosters za pomocą kaniuli o unikalnej budowie, pozwala na maksymalny komfort i brak widocznych śladów po wykonanym zabiegu. Restylane Skinboosters zapewnia naturalnie wygładzoną i głęboko nawilżoną skórę już po pierwszej sesji terapeutycznej.

Jak poprawić wygląd skóry w delikatnych obszarach? Znamy sekret!


SZYJA, DEKOLT I DŁONIE

Delikatna skóra szyi, dekoltu i dłoni pozbawiona jest gruczołów łojowych, chroniących inne partie ciała. Powoduje to częste przesuszenie oraz przyspieszone starzenie się naskórka w tych okolicach. Zabieg z zastosowaniem preparatu Restylane Skinboosters dociera do głębokich warstw skóry, zapewniając rewitalizację i długotrwałą poprawę jej sprężystości. Dzięki niewielkiej inwazyjności zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a efekty – głębokie nawilżenie i przywrócony blask - widoczne są natychmiast.

Jak poprawić wygląd skóry w delikatnych obszarach? Znamy sekret!

Jak poprawić wygląd skóry w delikatnych obszarach? Znamy sekret!

MECHANIZM DZIAŁANIA ZABIEGÓW RESTYLANE SKINBOOSTERS™


Metodę Restylane Skinboosters™ opracowano w celu uzyskania zdrowego blasku skóry i poprawy jej ogólnej kondycji poprzez serię nawilżających mikroiniekcji długo działającym stabilizowanym kwasem hialuronowym.

Zabiegi przeprowadzane są wyłącznie przez wyszkolonych lekarzy i wykonywane za pomocą zaawansowanej technologicznie kaniuli, o unikalnej budowie i stworzonej specjalnie dla produktów Restylane®. Dzięki zaokrąglonej główce, zaokrąglonej ścianie otworu oraz polerowanej powierzchni kaniuli ryzyko powstawania uszkodzeń tkanki podczas zabiegu jest zmniejszone do minimum. Dodatkowo, wyjątkowa budowa wewnętrzna kaniuli zapewnia łatwy przepływ materiału, dzięki czemu podanie produktu jest precyzyjne i równomierne, tzw. "liniowe", co gwarantuje przewidywalny efekt zabiegu. Zabiegi są nieinwazyjne, z minimalnym okresem rekonwalescencji, a rezultaty widoczne są natychmiast.

Podawany preparat może zawierać substancję znieczulającą. Lekarz może również podać zewnętrznie działający lek znieczulający przed zabiegiem, aby poprawić komfort samego leczenia. Dostępny jest szereg różnych technik iniekcji oraz urządzeń, stosownie do indywidualnych potrzeb pacjenta.

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW RESTYLANE SKINBOOSTERS™


Zabiegi Restylane Skinboosters™ zostały opracowane w oparciu o doświadczenie z wypełniaczami Restylane® po 16 latach badań i ponad 20 milionach zabiegów, począwszy od 1996 roku. Linia Restylane®jest produkowana w Szwecji z surowców i materiałów najwyższej jakości. Kwas hialuronowy zastosowany w zabiegach jest pochodzenia niezwierzęcego, ma wysoki stopień czystości oraz został poddany wyjątkowemu procesowi stabilizacji, opartemu na technologii NASHA™. Minimalna modyfikacja cząsteczki kwasu hialuronowego, który różni się od naturalnie występującego w skórze poniżej 1% zapewnia najwyższy profil bezpieczeństwa. Proces stabilizacji zapewnia doskonałą kompatybilność tkankową, dzięki czemu jest znakomicie tolerowany przez organizm, a zarazem zapewnia długotrwałe efekty estetyczne. Skuteczność, mechanizm działania i długoterminowe bezpieczeństwo stabilizowanego kwasu hialuronowego zostały potwierdzone w licznych badaniach klinicznych przeprowadzonych zgodnie z Evidence Based Medicine (Medycyna Oparta na Faktach).

Jak poprawić wygląd skóry w delikatnych obszarach? Znamy sekret!

Jak poprawić wygląd skóry w delikatnych obszarach? Znamy sekret!


ZOBACZCIE NAGRANIE Z ZABIEGU:
Źródło: Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe / Shutterstock


Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Piątek 02.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (9)

Awatar
Anonim
Też polecam Klinikę Miracki w Warszawie. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona z zabiegów.
Dodano: 2015-04-28 19:21:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zabiegi z użyciem stabilizowanego kwasu hialuronowego są dostępne w MTTEstetica w Krakowie nazywa się hydrobalans, super nawilża i ujędrnia skórę, to pierwszy zabieg „odmładzający” z jakiego korzystałam i jestem bardzo zadowolona, więc idealnie sprawdza się na młodej skórze (26 l.)!
Dodano: 2015-04-22 14:20:18 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ja polecam Klinikę Miracki - potrafią zdziałać cuda. Jestem po kilku różnych zabiegach ujędrniających, ale też wypełniających. Mogę polecić Klinikę z pełną odpowiedzialnością. Lekarze doradzą i odpowiednio dobiorą zabiegi.
Dodano: 2015-04-15 23:45:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
Poza wypełniaczami na bazie kwasu hialuronowego są jeszcze te na bazie hydroksyapatytu wapnia. Ich działanie jest dwuetapowe: tuż po podaniu widzimy efekty wypełnienia np. zmarszczek, a w ciągu kolejnych miesięcy poprawia się także kondycja skóry. Wszystko to dzięki stymulacji produkcji własnego kolagenu, który wytwarza się pod wpływem cząsteczek hydroksyapatytu wapnia. Dobre dla trochę starszych kobiet, które liczą na naturalny i długotrwały efekt.
Dodano: 2015-01-30 13:33:34 Zgłoś nadużycie
Anonim
u mnie najlepiej sprawdza się serum z kwasem hialuronowym, tak samo jak wspomniane maski z L'Biotici ; )
Dodano: 2015-01-12 18:35:33 Zgłoś nadużycie
Anonim
nie to nie dla mnie, oczywiście jak każda kobieta chcę wyglądać piękniej i młodziej ale póki co maski na twarz na tkaninie L'biotica świetnie mi pomagają. Użyte dwa razy w tygodniu widocznie poprawiają wygląd skóry, cera jest promienista, skóra elastyczna, a drobne zmarszczki spłycone. I działa :)
Dodano: 2015-01-03 17:35:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zadziwia mnie jedno. Skoro na świecie jest tyle przecudownych specyfików i zabiegów odmładzająco - upiększających, to dlaczego większość "dbających o siebie" ludzi wygląda paskudnie? Brzydziej zamiast ładniej. I wciąż nie mogę zapomnieć Michaela Jacksona, który codziennie wskakiwał do specjalnej, bodajże dotleniającej kapsuły, żeby żyć 150 lat. Albo nosił maseczki i rękawiczki, które miały go chronić przed zarazkami rzekomo roznoszonymi przez innych ludzi. Bo te na pewno by go zjadły;) Albo majstrował przy twarzy, żeby być pięknym. Jak ktoś ma nierówno pod kopułą, na pewno chętnie poleci się ostrzykać. Ten, kto szanuje sam siebie, nie musi ingerencjami w urodę, podnosić poczucia własnej wartości.
Dodano: 2014-12-29 16:31:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
nic co jest podawane do wewnątrz czy pod/śródskórnie nie jest obojętne dla zdrowia!!!z preparatem witaminowym można wprowadzić bakterie czy wirusy i infekcja hula!
Dodano: 2014-12-29 15:21:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zamiast wstrzykiwać sobie jakieś świństwa w skórę wolę poprawić wygląd skóry natychmiastowo używając dobrego kremu CC;D W moim przypadku jest to podkład CC marki Bell, nakładam go na twarz i od razu wyglądam lepiej. Oczywiście jest to tylko efekt chwilowy, ale że ma on w sobie składniki pielęgnujące po zmyciu skóra wygląda lepiej;)
Dodano: 2014-12-18 18:11:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×