Zadbaj o swoją pupę

Pupa, pośladki, tyłeczek - wiele określeń na naszą część ciała, która wymaga pielęgnacji, jak każdy inny fragment naszej skóry, a przy okazji to sexy wabik na facetów. Jak zadbać o pupę?

Zadbaj o swoją pupę

Zadbaj o swoją pupę

Zadbaj o gładką i nawilżoną skórę - Aby skóra pośladków była piękna, gładka i zadbana wystarczy poświęcić kilka minut dziennie na jej pielęgnację. Podczas prysznica zastosuj piling gruboziarnisty, następnie osusz pupę i nałóż maseczkę ujędrniająco-nawilżającą. Regularność to podstawa w pielęgnacji!

Podkreśl pupę odpowiednią bielizną - Każda z nas ma inną budowę i inne pośladki, żeby ukryć niedoskonałości i aby podkreślić atuty musimy dobrać odpowiednią bieliznę! Spróbuj dobrać odpowiedni krój do swojej budowy, a nie kieruj się obecną modą na konkretny krój majtek!

Nadaj pośladkom odpowiedni odcień - obojętnie jaką mamy porę roku, nasze pośladki nie muszą razić białą skórą, po pilingu wystarczy nałożyć równomiernie samoopalacz i nasza pupa, będzie złocista i seksowna.

Zadbaj o mięśnie - siedzenie cały dzień za biurkiem czy przed komputerem źle wpływa na Twoje lędźwie, dlatego pamiętaj aby co jakiś czas po prostu wstawać! Możesz trochę pospacerować, przeciągnąć się i postarać rozciągnąć na tyle, na ile pozwalają Ci na to warunki.

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Cukrowy peeling do ciała 

Gładka skóra na wakacje 

Balsamy utrwalające opaleniznę 


Dodał(a): Ewa Nenko , Wtorek 07.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×