ZADBAJ O SWOJE POZYTYWNE NASTAWIENIE Z JOANNĄ BRODZIK!

Weź udział w konkursie z Joanną Brodzik i zgarnij nagrody!

PozytywniezGarnier_main.jpg

Każda kobieta doskonale wie, jak bardzo ważna jest codzienna pielęgnacja. Czasem jednak, poranne rytuały, zamiast wprawiać w doskonały nastrój, stają się nużącą koniecznością. Odpowiednio rozpoczęty dzień zapewnia dobrą energię na wiele kolejnych godzin, dlatego Garnier wraz z Ambasadorką marki – Joanną Brodzik, postanowili odczarować codzienną pielęgnację i zachęcić kobiety do dbania o swoje pozytywne nastawienie.

PozytywniezGarnier1.jpg

Joanna Brodzik, znana ze swojego optymizmu i niewyczerpanej energii, podzieliła się kilkoma pozytywnymi myślami, które pomagają jej czuć się pięknie i czerpać radość z życia. W połączeniu z kosmetykami Garniera z aktywnymi, naturalnymi składnikami, są idealną receptą na doskonały nastrój każdego dnia. Z „Manifestem Pozytywnych Myśli” Joanny Brodzik można zapoznać się wchodząc na stronę www.pozytywniezgarnier.pl.

PozytywniezGarnier_3.jpg

„Pozytywne nastawienie zaczyna się od nas samych, dlatego razem z Garnierem chcemy zachęcić wszystkie kobiety, aby miały dystans do siebie, zaczynały dzień od uśmiechu i z tym uśmiechem stawiały czoła wszystkim wyzwaniom. Ponieważ tak samo jak o naszą twarz, ciało czy włosy, powinnyśmy codziennie dbać o nasze pozytywne nastawienie” – powiedziała Joanna Brodzik.

„Przy pomocy naszych produktów chcemy sprawić, aby dbanie o siebie było przyjemnością, która nastawia nas pozytywnie do samych siebie i do innych. Naszym celem jest, aby kobiety codziennie emanowały swoim pięknem i dobrą energią” – powiedział Michał Forowicz, Kierownik Grupy Produktów Garnier

PozytywniezGarnier2.jpg

W związku z rozpoczęciem akcji #pozytywniezgarnier, Garnier i Joanna Brodzik przygotowali również specjalny konkurs. Na stronie www.pozytywniezgarnier.pl co tydzień Joanna Brodzik zada pytanie dotyczące dbania o pozytywne nastawienie. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają równie „pozytywne” nagrody: romantyczna kolacja, dzień w SPA, masaż i wiele innych

Więcej szczegółów na stronie www.pozytywniezgarnier.pl.

zdjęcia: mat. prasowe


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 19.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×