Zaspałaś do pracy? Oto pomysł na 3 proste, ale bardzo ładne fryzury

Wszyscy czasem nie możemy się wyrobić na czas. Oto pomoc! Przedstawiamy wam pomysł na trzy bardzo proste i naprawdę ładne fryzury, które nie zabiorą wam dużo czasu.

Zaspałaś do pracy? Oto pomysł na 3 proste, ale bardzo efektowne fryzury

Zaspałaś do pracy? Oto pomysł na 3 proste, ale bardzo efektowne fryzury

Każdy z nas przeżywa dni, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem i to od samego rana. Budzik nie zadzwonił, a my zestresowane patrząc nagle na zegarek uświadamiamy sobie, że już jesteśmy spóźnione do pracy. 

W takich sytuacjach nie mamy czasu na to, by zrobić piękną fryzurę, która zabierze nam cenny czas, którego tak naprawdę już dano nie mamy, a przecież mimo tego nie chcemy wyjść do pracy z mało artystycznym nieładem na głowie.

 

I tu z pomocą przychodzą nam 3 propozycje fryzur, których zrobienie nie zajmie więcej niż kilka minut, a efekt jest naprawdę ładny. Zwykłe upięcie, które jest jednak trochę niezwykłe nada się idealnie w sytuacji, gdy musimy wyjść jak najszybciej.

Delikatne upięcie rozpuszczonych włosów, niecodzienny kucyk, czy klasyczny prosty kok, to własnie to, czego potrzebujemy rano, gdy czas nas goni.

Oto jak wykonać te trzy proste, ale naprawdę ładne fryzury: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 23.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
fryzury niedbałe, a pracochłonne. lepiej by rozczesała włosy i upięła zwykły kucyk, a makijaż ograniczyła do podkładu, wytuszowania rzęs i jasnej pomadki. byłoby ładniej i szybciej.
Dodano: 2014-11-29 18:04:29 Zgłoś nadużycie