Zatrzymaj wodę w skórze!

Nawilżenie to wciąż pierwszy krok w pielęgnacji urody oraz w walce z objawami starzenia się skóry!

Zatrzymaj wodę w skórze!

Receptura każdego z tych produktów pielęgnacyjnych wykorzystuje w 100% naturalne innowacje technologiczne, aby w sposób ciągły nawilżać skórę dzięki systemowi kropelkowemu, który pomaga kontrolować cały system cyrkulacji wody (wilgoć powierzchniowa, wilgoć podskórna i wilgoć w głębokich warstwach skóry) na trzech poziomach nawilżenia:

KOMPLEKS HYDRO-DERMO-REGULUJĄCY

1 - SCUTELLARIA BAICALENSIS KONTROLUJĄCA i REGULUJĄCA cyrkulację wody. Ekstrakt tego kwiatu, będący silnym środkiem przeciwutleniającym, działa jak kran, pomagając skórze regulować ciągły przepływ wody i utrzymywać idealny poziom wilgoci we wszystkich warstwach naskórka.

2 - IMPERATA CYLINDRICA WYCHWYTUJĄCA wilgoć. Ta pustynna roślinna słynie z odporności na ekstremalne odwodnienie. Jedna kropla wody wystarczy, aby przywrócić ją do życia. Działa jak gąbka, wychwytując nawilżające cząsteczki w celu utrzymania stałego poziomu nawilżenia skóry.

3 - MIÓD ZATRZYMUJĄCY wilgoć i blokujący system nawilżania. Ekstrakt z miodu działa jak pokrywka, blokując system nawilżania na 24 godziny, przywracając skórze funkcję barierową i zatrzymując wilgoć na powierzchni skóry właściwej. 

Skóra, której brakuje wilgoci, traci blask, jędrność i młody wygląd. Poza tym hydrolipidowa warstwa na powierzchni nie spełnia swojej funkcji ochronnej, niezbędnej do zatrzymania wilgoci i walki z codziennymi czynnikami zewnętrznymi: zimnem, zanieczyszczeniami, promieniami UV, stresem, nagłymi zmianami temperatury… Oto rozwiązanie PAYOT zapobiegające odwodnieniu wszystkich rodzajów skóry i usuwające je:

Nowa linia HYDRA24

Cztery nowe produkty do pielęgnacji twarzy, zapewniające stałe i długotrwałe nawilżenie

Zatrzymaj wodę w skórze!HYDRA24CRÈME – NAWILŻAJĄCA PIESZCZOTA 

ROZPŁYWAJĄCY SIĘ KREM SILNIE NAWILŻAJĄCY

Ten tłusty, bogaty krem cudownie rozpływa się na skórze, zapewniając intensywne, optymalne nawilżenie i długotrwały komfort skórze normalnej i suchej, aby była piękna i czuła się komfortowo.

Zatrzymaj wodę w skórze!HYDRA24LIGHT JAK CHŁODZĄCY SORBET

SILNIE NAWILŻAJĄCA LEKKA EMULSJA

Ta lekka, nietłusta emulsja, idealna dla skóry normalnej i mieszanej oraz skóry przyzwyczajonej do gorącego klimatu, gasi pragnienie skóry oraz zapewnia jej uczucie chłodu i dobrego samopoczucia. Intensywnie nawilżona skóra jest miększa i pełna blasku na wszystkich poziomachZatrzymaj wodę w skórze!HYDROFLUIDE – nowa receptura

SERUM NAWILŻAJĄCO - AKTYWUJĄCE

To kultowe serum o udoskonalonej recepturze charakteryzujące się jeszcze wyższą skutecznością nawilżania, rewitalizuje skórę i wygładza przedwczesne zmarszczki. Legendarna konsystencja: płynna, a przy tym tłusta i kremowa powoduje, że rozpływa się na skórze niczym pieszczota i zapewnia jej niezrównany, długotrwały komfort.


Zatrzymaj wodę w skórze!HYDRA24MASQUE 

SILNIE NAWILŻAJĄCA, REWITALIZUJĄCA MASECZKA

Ta ultraświeża maseczka-krem – prawdziwa nawilżająca kąpiel – gasi pragnienie skóry, zapewnia jej ciągłe nawilżenie i pomaga szybko przywrócić równowagę wilgoci wszystkim typom skóry, nawet najbardziej spragnionym.

W tej samej linii:

HYDRATATION24LÈVRES

DŁUGO DZIAŁAJĄCY, NAWILŻAJĄCY BALSAM DO UST SPF 10

Balsam, który intensywnie nawilża, wygładza i chroni usta przed czynnikami zewnętrznymi oraz promieniowaniem UV (SPF 10), pomagając naprawić uszkodzone wrażliwe obszary. Usta są miękkie i jędrne oraz odzyskują blask.

Tubka 15 ml z aplikatorem: 72pln

HYDRATATION 24

NAWILŻAJĄCY PREPARAT DO PIELĘGNACJI CIAŁA – O DŁUGOTRWAŁYM DZIAŁANIU Intensywnie nawilżający preparat do pielęgnacji ciała dla bardzo suchej skóry. Zmiękcza i chroni, przywracając skórze młody wygląd.

Tubka 200 ml: 90pln


Dodał(a): Maryla Pawłowska , Poniedziałek 21.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-21)

Zobacz również

×