Zobacz piękne kolory #mydentity by Guy Tang!

Tagi: guy tang

Profesjonalna gama farb #mydentity pojawiła się w Polsce jako pierwszym kraju w Europie! Jej twórcą jest znany na całym świecie fryzjer, wirtuoz koloru - Guy Tang. Na punkcie jego koloryzacji oszalał już cały świat!

21 i 22 października na targach Hair Forum w Warszawie odbyła się premiera marki #mydentity. W ich trakcie mogliśmy także podziwiać występy Guy Tanga, które zgromadziły tłumy fanów z całego kraju. Polska to pierwszy kraj w Europie, w którym pojawiła się #mydentity i już od października nasi koloryści mogą na niej pracować. Przełomem jest tu nowy styl edukowania, ponieważ Guy swoją wiedzą i trikami dzieli się bezpośrednio ze swoimi fanami za pomocą mediów społecznościowych. Grupę swoich oddanych fanów nazywa #HairbestiesNa Facebooku, Instagramie i YouTube Jest ich już niemal 6 milionów!

Zobacz fotorelację z targów Hair Forum:

Gama #mydentity pokazuje nowe trendy na rynku koloryzacji profesjonalnej. Wśród niej królują chłodne odcienie zgaszonej lawendy (Dusty Lavender), złote róże (Rose Gold) i srebrne szarości (Silver Smoke). Produkty wzbogacono o specjalny składnik Mirustyle X-HP™, który zapewnia ekstremalną ochronę termiczną włosów aż do 230 stopni Celsjusza, co sprawia, że kolory wolniej się wypłukują. Natomiast zaawansowana technologia VibraRiche™ zapewnia podwójnie intensywny blask koloru. Paletę odcieni dobrano tak, aby z ich pomocą można było wyrazić i podkreślić każdą osobowość.

mydentity_vibrantpastel_FBpost.jpg

mydentity_rosegold_FBpost.jpg

mydentity_silversmoke_FBpost.jpg

Więcej informacji o profesjonalnej koloryzacji #mydentity znajdziesz na stronie www.mydentity.pl oraz na Facebooku.


Dodał(a): Izabela Popko , Piątek 09.11.2018 (aktualizacja: 2017-11-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
Your site fantastic, superior quality succeed... Most probably various should realize others despite that they don't take time to advise you.
http://www.hardmenstore.com/noxitril-review/
http://www.hardmenstore.com/apexatropin-review/
Dodano: 2019-04-17 14:49:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
I’m not sure about this post. Your rationalizations are sound enough, but unfortunately it’s dangerous to count upon whatever strangers might think. Please clarify some things, because I believe you’re an excellent author and I hope to read more from you!|
http://www.phenqukbuy.com/
Dodano: 2019-03-01 12:20:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
Just wanna tell that this is very helpful , Thanks for taking your time to write this.
unblocked games
Dodano: 2019-01-04 06:41:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
I like the helpful information you provide on your articles.
Dodano: 2019-01-04 06:40:33 Zgłoś nadużycie
Anonim
Kolor włosów jest bardzo piękny, bardzo mi się podoba.
gomovies
Dodano: 2018-12-07 08:26:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
Cudne kolory włosów - a przede wszystkim Silver Fox. Idealnie pasuje do bardzo ciemnych ubrań, szczególnie tych o minimalistycznym kroju. Niesamowicie dobrze wyglądać będą także przy szarościach w stylizacji, np. przy grafitowej kreacji. Skusiłabym się na ten odcień :-)


Anita z https://modny-blog.com
Dodano: 2018-12-05 15:32:22 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×