Zobaczcie, dlaczego fryzura księżnej Kate po porodzie była idealna

W sobotę księżna Kate została matką po raz drugi. Tego samego dnia pokazała córkę i prezentowała się... idealnie! Sprawdźcie, w czym tkwi sekret.

Kate-Middleton

Od kilku dni cały świat mówił o porodzie Kate Middleton. 2. maja, w sobotni poranek najpierw ogłoszono, że księżna udała się do szpitala, a po około 3 godzinach na świecie pojawiła się mała księżniczka.

Jeszcze tego samego dnia książęca para zaprezentowała swoją córeczkę całemu światu. Oprócz tego, że każdy przeżywał fakt przyjścia na świat nowego członka królewskiej rodziny, to wiele osób zwróciło uwagę na to, że Kate Middleton wprost promieniała i nie było po niej widać, że jeszcze tego samo dnia, rankiem leżała na porodówce.

Uwagę przykuwały m.in. jej włosy, które wyglądały jak po wizycie u profesjonalisty. Na co dzień Kate prezentuje gęste i długie włosy, a także nie ukrywa, że starannie o nie dba. 3 razy w tygodniu pojawia się w salonie fryzjerskim i od kilkunastu lat nie zmieniła fryzjerki.

Skąd jednak taki wygląd zaraz po porodzie? Okazuje się, że fryzjerka księżnej natychmiast została poinformowana o porodzie i już godzinę po przyjściu na świat małej księżniczki, zaczęła przygotowywanie księżnej Catherine, na wielką prezentację córki.

Jednak media nie do końca wierzą w to, że księżna rodziła tego samego dnia. Jak słusznie zauważają, dziecko wygląda wyjątkowo dobrze, a nie jak po naturalnym porodzie i to jeszcze po terminie. Pojawiły się spekulacje, jakoby mała księżniczka przyszła na świat nawet 3 dni wcześniej niż poinformowano o tym w mediach.

Co o tym sądzicie?Zobaczcie nagranie z prezentacji księżniczki:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube/ Twitter TVN24
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 04.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Jeżeli włosy są zdrowe, a takie Kate na co dzień ma to ułożyć je nawet po porodzie nie jest trudno ;) Wystarczy o nie dbać nie tylko od święta, ale też profesjonalnymi kosmetykami. Ja swoje kupuję tam gdzie fryzjerzy, bo na http://trena.pl/657-wlosy
Dodano: 2015-05-04 22:09:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×