Uwaga Praca - finał!

Nasza akcja pod hasłem "Uwaga, Praca" dobiegła końca. Przez dwa miesiące jej trwania "rozmawiałyśmy" o tym, jak podejmować ważne, trudne decyzje dotyczące sfery zawodowej.

Uwaga Praca - finał!

Każdy z etapów miał inne, specyficzne zadanie, podejmował inny temat. Najistotniejsze jest to, iż zaproponowany przez nas program akcji stanowił całość, w której każde zagadnienie było ważne i uzupełniając się wzajemnie kontynuowało wątek zawarty w poprzednim.

Mamy nadzieję, że specjalnie przygotowane testy i ćwiczenia pozwoliły odkryć Wam mocne strony i pracować nad tymi słabszymi. Wszystkie materiały są nadal dostępne na stronie naszego portalu, więc korzystajcie z nich. Róbcie testy, ćwiczenia, czytajcie porady naszego eksperta i pamiętajcie o błędach jakich należy unikać szukając pracy.

Aby efektywnie i skutecznie planować karierę zawodową nie możecie zapomnieć o żadnym z omawianych zagadnień. Rozwój zawodowy i satysfakcja z tego co się robi wymagają umiejętności i wiedzy z każdego z przedstawionych przez nas obszarów.

Oczywiście jest jeszcze jeden aspekt, a mianowicie szczypta szczęścia, która dopełni całości, ale tego pozostaje nam już tylko życzyć! Za wszystkich szukających szczęścia, zmieniających swoje życie i biorących los we własne ręce trzymamy kciuki! Powodzenia!

Dziękujemy wszystkim Internautom za wzięcie udziału w konkursie "Postaw na karierę", w którym do wygrania były m. in. profesjonalne szkolenie, jak odnieść sukces zawodowy, sesje coachingowe oraz sesja zdjęciowa. Gratulacje dla laureatek konkursu!

Lista laureatek konkursu "Postaw na karierę".

I miejsce: audyt kariery i sesja zdjęciowa- Martyna Derengowska, Słubice

II miejsce: trzy sesje terapeutyczno-coachingowe z psycholog Marią Rotkiel lub możliwość udziału w jednym z warsztatów z cyklu "O kobietach z kobietami" organizowanych przez Pracownię Poznawczo-Behawioralną - Sylwia Muranowicz, Warszawa

III miejsce: udział w seminarium rozwoju osobistego "OBUDŹ SWÓJ UMYSŁ" - Katarzyna Welka, Toruń

Wyróżnienie: płatny staż w redakcji portalu MilionKobiet.pl - Oliwia Siwińska, Warszawa


Dodał(a): Marcelina Romańska , Poniedziałek 03.10.2011 (aktualizacja: 2012-03-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×