Villa Park, miejsce o którym nie zapomnisz!

Ciechocinek to magiczny kurort. Swoją sławę zawdzięcza solankowym oraz źródłom termalnym, które uznawane są za prawdziwy cud natury. Ich wyjątkowe właściwości lecznicze oraz łagodny i słoneczny klimat miejscowości przyciągają od wieków znakomitych gości z całego świata.

logo VP.jpg

Wellness & SPA w Villa Park


W Instytucie Wellness & Spa Villa Park wykorzystywane są skuteczne metody terapii pielęgnacyjnej dla kobiet jak i dla  mężczyzn. Stosowane przez ośrodek Villa Park Med. & SPA produkty wykorzystują wyciągi z alg oraz mikroelementy występujące w słonej wodzie. Wpływają one korzystnie na kondycję skóry dostarczając jej niezbędnych minerałów. Dzięki temu zabiegi te nie tylko doskonale relaksują, ale wspierają terapie wyszczuplające i modelujące sylwetkę. Wszystko to proponowane jest w ramach zabiegów Instytutu Medical Spa Villa Park.

Villa Park Medical SPA

Zapraszamy was do zapoznania się z ofertą zabiegów w instytucie Medical & Spa!

Instytut Medical SPA proponuje:


Kompleksowy program obejmujący terapie leczniczo-rehabilitacyjne, profilaktyczne, wyszczuplające oraz dermatologii estetycznej opracowany we współpracy z lekarzami i terapeutami.
W atmosferze Spa prowadzimy leczenie chorób narządu ruchu - kręgosłupa i stawów obwodowych, niektórych schorzeń neurologicznych, otyłości i cellulitu, wspomagamy leczenie chorób układu krążenia i oddechowego. Pomagamy także podnieść odporność i oczyścić organizm.
Nasz Instytut to także oferta dla dzieci z alergią, chorobami dróg oddechowych czy wadami postawy, oraz dla osób starszych.


Położony w Parku Zdrojowym - Hotel Villa Park  – nawiązuje do najlepszych tradycji tego najsłynniejszego polskiego uzdrowiska, a nowoczesne Instytuty Med. & Spa proponują holistyczne podejście do potrzeb współczesnego człowieka. Ich celem jest przywrócenie zarówno zdrowia, jak i piękna dzięki szerokiemu wachlarzowi starannie wybranych zabiegów z zakresu kosmetyki estetycznej i anti-age, medycyny i stomatologii, fizjoterapii i rehabilitacji, którym towarzyszą relaksujące rytuały wellness oraz kąpiele w basenie z solanką czerpaną wprost z ciechocińskiego źródła.

Celem funkcjonowania ośrodka jest zadbanie zarówno o zdrowie jak i urodę, a to dzięki starannie wybranym zabiegom z zakresu:

•    kosmetyki estetycznej i anti-age
•    fizjoterapii i rehabilitacji
•    medycyny

Towarzyszą im relaksujące rytuały wellness oraz kąpiele w basenie z solanką czerpaną wprost z ciechocińskiego źródła!

Goście hotelu Villa Park Med. & SPA mogą liczyć na profesjonalną opiekę i pomoc specjalistów: lekarzy, fizjoterapeutów oraz dyplomowanych kosmetologów, którzy zdiagnozują problemy zdrowotne i estetyczne oraz doradzą najlepsze terapie.

W Ośrodku Villa Park Med. & SPA najlepszym w regionie obiekcie oferującym usługi Medical SPA zdecydowanym atutem jest doświadczenie personelu oraz zadowolenie Gości.
Gwarantujemy wam komfortowe warunki oraz doskonałą lokalizację w przepięknym Parku Zdrojowym. Ośrodek Villa Park Med. & SPA szczególnie dba o atmosferę sprzyjającą terapiom i wypoczynkowi.Dodał(a): Daniel Stańczuk , Środa 07.03.2012 (aktualizacja: 2012-07-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
ImperfectAngel
Tyle razy tam byłam i nigdy nie słyszałam o tej propozycji SPA. Fajnie, że tu trafiłam i mogę poczytać trochę o tej tematyce.
Dodano: 2012-03-20 10:59:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×