HSV: podstępny wirus opryszczki»

Opryszczka pojawia się znienacka. Zwykle jako brzydki i bolesny wykwit na ustach. Lekkie mrowienie i pieczenie zwiastuje, że wkrótce nasze wargi zeszpeci dotkliwe owrzodzenie. »

Poznaj 3 naturalne kroki do długowiecznej urody!»

Skorzystaj z promocji w drogeriach Super-Pharm! »

Twój największy wróg stres»

Przewlekły stres jest podstępnym i bezwzględnym wrogiem. Zmęczony i zestresowany organizm wysyła sygnały ostrzegawcze, ale, niestety, najczęściej nie zwracamy na nie uwagi. Lepiej ich nie lekceważyć, bo niespodziewanie mogą zamienić się w chorobę. »

Bolące kąciki»

Pękające i boleśnie zaczerwienione kąciki ust trudno ukryć. Nie tylko wyglądają brzydko, ale też mogą sygnalizować większy zdrowotny problem. Zajady częściej pojawiają się jesienią i zimą, zwykle nagle i pozornie bez konkretnej przyczyny. »

Życie seksualne Polaków»

według prof. Zbigniewa Izdebskiego »

Choroba pocałunków»

6 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku. Lubimy się całować, robimy to nawet kilkaset tysięcy razy w ciągu życia. Ta miła czynność może mieć jednak zdrowotne konsekwencje. Lepiej mieć tego świadomość i umieć rozpoznawać zgubne symptomy przejawów miłości. »

Zamiast postanowień… noworoczny plan zdrowotny! [LEKARZE RADZĄ]»

Spacer z przyjaciółką, schody zamiast windy, szybka samokontrola po prysznicu. Wykorzystując noworoczną motywację, warto do tematu troski o zdrowie podejść kompleksowo. Lekarze zdradzają pięć prostych sposobów. »

Chiński Nowy Rok według Swatch»

Swatch wita Chiński Nowy Rok zegarkiem SWATCH WOOF – specjalnym modelem przygotowanym z myślą o Roku Psa! »