Wyniki konkursu z okazji Dnia Chłopaka

Przedstawiamy laureatki konkursu z okazji Dnia Chłopaka, który polegał na przesłaniu do redakcji życzeń dla swojej Drugiej Połówki. Autorki wyróżnionych życzeń otrzymują od nas zestawy kosmetyków marki L'OCCITANE. Serdecznie gratulujemy!

Wyniki konkursu z okazji Dnia Chłopaka

Wyniki konkursu z okazji Dnia Chłopaka


Duży zestaw kosmetyków:

1. Emilia Wereniewicz-Ezeibe, Warszawa

Mój Drogi Mężu, Twój świat jest okrągły jak piłka nożna i niebieski jak barwy Chelsea, a zatem życzę Ci byś zawsze:bronił swoich racji, jak Petr Czech broni bramki, stał murem za najbliższymi, jak kapitan John Terry,Był szybki i zwinny jak Ashley Cole, znajdował wyjście z trudnych sytuacji, jak robi to Fernardo Torres, zaskakiwał błyskotliwością, jak bramkami zaskakuje Frank Lampard, był Bogaty, jak Abramowicz,ale nie musisz od razu kupować klubu piłkarskiego:), miał pomocną dłoń, jak pomocnik Florent Malouda, by Twój dom był ogromny i pełen emocji, jak stadion na Stamford Bridge, byś był dla swoich dzieci autorytetem, jak dla drużyny jest trener Matteo, zawsze dążył do bycia najlepszym, jak robi to Chelsea nieustannie będąca w czołówce Premier League, codziennie zdobywaj puchary radości i satysfakcji z pracy, strzelaj gole optymizmu i ciesz się z każdego zwycięstwa. Wszystkiego dobrego mój najdroższy Fanie!

2. Marzena Mitura, Świdnik

Kiedy chodziłeś do szkoły, nie było tradycji obchodzenia Dnia Chłopaka. Ale na miłe i dobre rzeczy, nigdy nie jest za późno. Dlatego, tym serdeczniej, tym goręcej, życzę Ci, by mimo tego, że jak często podkreślasz "masz swoje lata", udało Ci się na zawsze ocalić w sobie coś z tego chłopaka, którym kiedyś byłeś. Widzę go w Tobie, gdy się śmiejesz na głos i gdy snujesz marzenia. Gdy zapominasz na chwilę o kryzysie, kursie walut, konkurencji. Kiedy schylasz się, żeby pogłaskać kota i otwierasz prezent przed czasem, nie umiejąc powstrzymać ciekawości. Niech ten fantastyczny chłopak będzie szczęśliwy i dalej uszczęśliwia tych, którzy mają przyjemność znać Cię bliżej!

3. Kinga Kowalska, Warszawa

Chciałam podziękować mojemu Chłopakowi za czas spędzony słodko, za radosne i niezapomniane chwile, które spędziliśmy. Za uśmiech którym mnie obdarowuje i czas, który tak chętnie dla mnie poświęca, za wszystko czego mnie nauczył i wszystko do czego mnie zmusza, bo robi to dla mnie. Życzę mu aby dalej wierzył w siebie i dążył do spełnienia swoich marzeń, aby radował się z każdej małej i ogromnej przyjemności. Aby potrafił dalej odróżniać dobro od zła i aby nadal miał śmiałość w zdobywaniu świata.

Mały zestaw kosmetyków:

4. Aleksandra Greszczeszyn, Jeżewo

Kochany Mężu! Cóż Ci mogę dzisiaj życzyć w obliczu twoich spełniających się jak za dotknięciem magicznej różdżki marzeń? Marzyłeś o rodzinie. Masz cudowną córkę, dla której jesteś niemal całym światem, a 5 miesięcy temu urodziłam Ci synka, który ma piękne, twoje oczy! Marzyłeś o własnym domu. Mamy od niedawna swój przytulny kąt - teraz tylko musimy każdego dnia wypełniać go naszą miłością. Miałeś też niezwykle "męskie" marzenie - chciałeś poczuć wolność na szybkim motocyklu. I to marzenie się spełniło: kilka dni temu zdobyłeś "papierek" i za chwilę będziesz mógł bez obaw wsiąść na swój motocykl! Życzę Ci więc Kochanie, abyś potrafił cieszyć się tym, co już masz i ... nie ustawał w dalszym stawianiu sobie celów i spełnianiu marzeń! Cóż... jesteś w tym naprawdę dobry! :) A ja właśnie za to Cię kocham: za życie z pasją, za upór (czasami ośli, ale jakże skuteczny!) i za to, że nie boisz się marzyć! Życzę Ci jeszcze, żebyś zawsze pamiętał, że i ja byłam kiedyś Twoim marzeniem, które się spełniło... A spełnione marzenia trzeba bardzo mocno kochać, by... nie prysły jak bańka mydlana!

5. Katarzyna Polanowska, Tarnobrzeg

Drogi Kamilu. Tak bardzo chciałabym wyznać Tobie miłość, którą do Ciebie czuję. Jesteśmy z sobą ponad 3 lata ja Kocham Cię całym swoim sercem i nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie. Chciałabym życzyć Tobie z okazji dnia chłopaka abyś był zawsze zdrowy i tak radosny jak zawsze, aby nasza miłość kwitła i aby zawsze było Nam razem dobrze. To Twoje święto o którym nigdy nie zapomnę bo jesteś najpiękniejszym tym co mnie w życiu spotkało, napełniasz moje serce radością i szczęściem. Jestem Ci wdzięczna, że Kochasz mnie i jesteś tak bardzo opiekuńczy, dla Ciebie mogłabym góry przenosić. Przysięgam Ci miłość do końca mych dni bo tylko Ty jesteś tym jedynym. Kocham Cię mój najcudowniejszy chłopaku na świecie.

6. Dorota Parzyszek, Kraków

Z okazji Dnia Chłopaka życzę Ci mój najukochańszy mężu, żebyś był zawsze szczęśliwy, żeby nasze życie wyglądało cudownie jak do tej pory, żebyś zawsze czuł się spełniony, żebyś codziennie witał mnie rano tym samym uśmiechem i przyjmował taki sam uśmiech ode mnie. Życzę Ci żebyś nigdy się nie zmienił, żebyś zawsze był tym samym ciepłym i cudownym mężczyzną, którym jesteś od początku - najpierw chłopakiem, potem narzeczonym, teraz już mężem. Życzę Ci spełnienia tych 3 męskich marzeń - drzewa, domu i syna - i obiecuję zrobić wszystko, żeby w osiągnięciu tych celów Ci pomóc. Życzę Ci kochanie, żeby nigdy małe złości i nieporozumienia nie zakłócały nam naszego wspólnego życia na długo, żeby zawsze gościł w nim spokój i uśmiech. W tym szczególnym Dniu Chłopaka, który dla mnie od tego roku jest Dniem Męża, przyjmij ode mnie kochanie dużo miłości i swoją ulubioną czekoladę.


Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Czwartek 04.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Kinia.Kinga
jak sie odbiera wygraną?
Dodano: 2013-01-07 14:22:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dziękuję za 5 miejsce. Nigdy nic nie wygrałam to takie wzruszające. Pisałam od serca i z całego serca może dlatego to wyróżnienie. Jeszcze raz bardzo dziękuję
Dodano: 2012-10-26 13:36:44 Zgłoś nadużycie
Robrojka
Bardzo się cieszę - dziękuję:)
Dodano: 2012-10-04 17:22:54 Zgłoś nadużycie
szema
szkoda :(
Dodano: 2012-10-04 17:03:30 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×