Brad Pitt po raz pierwszy wypowiada się publicznie na temat rozwodu

Aktor otwarcie przyznał się do problemów z nadużywaniem alkoholu. Co powiedział?

pitt kolaz.jpg

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta to najgłośniejsze hollywoodzkie wydarzenie ostatnich lat. Od kiedy ogłoszono rozstanie, aktor starał się nie wypowiadać na jego temat publicznie. Sprawa wygląda dość poważnie, ponieważ stawka toczy się nie tylko o pieniądze, ale przede wszystkim o dzieci. Całemu zamieszaniu smaczku dodają również oskarżenia Angeliny, która niejednokrotnie podkreślała, że mężczyzna dopuszczał się agresji w stosunku do dzieci, będąc pod wpływem używek.

Teraz, po raz pierwszy od pół roku, Brad Pitt wypowiedział się publicznie na temat rozwodu. W wywiadzie dla GQ Style aktor przyznał, że jest zobowiązany do zaakceptowania swojej odpowiedzialności za sytuację i skupia się na utrzymaniu pokoju. W szczerej rozmowie ujawnił również, że ostatnie sześć miesięcy były najtrudniejszymi w jego życiu. Zwłaszcza, jeśli chodzi o monitorowanie przez Child Services, czyli rządową agencję, która zajmuje się pomocą pokrzywdzonym dzieciom. Ostatecznie aktor został oczyszczony ze wszystkich zarzutów dotyczących nadużyć w stosunku do dzieci.

Co ciekawe okazuje się, że Pitt i Jolie chcą uniknąć sądu.

Pewien adwokat powiedział mi kiedyś, że w sądzie nie wygrywa nikt. Chodzi tylko o to, kto bardziej ucierpi. Wieloletnie próby udowodnienia, kto ma rację, a kto nie, to wyłącznie inwestycja w nienawiść. Postanowiłem odmówić i na szczęście Angelina zrobiła to samo. Myślimy o dzieciach. To dla nich bardzo trudne, ponieważ ich rodzina nagle się rozpadła - opowiada o rozwodzie aktor.

Brad przyznał również, że ostatnie miesiące to wielkie zmiany dla jego rodziny, ale również dla niego. Zrezygnował bowiem z picia alkoholu, który w pewnym momencie, jak sam twierdzi, zaczął się stawać problemem. Byłem w stanie opić Rosjanina jego własną wódką - wyznał aktor.

Dla mnie ten okres rzeczywiście dotyczył moich słabości i porażek. Nie mogę sobie przypomnieć dnia, kiedy od wyjścia z uczelni nie sięgnąłbym po alkohol. Dodaje również: „rodzina jest dla mnie najważniejsza. Ludzie na łożu śmierci nie mówią o nagrodach lub o tym co posiadają. Mówią o swoich bliskich lub o tym, czego żałują. To właśnie to jest teraz dla mnie kluczowe. Dzieci są bardzo delikatne. Wchłaniają wszystko. Oczekują wyjaśnień, ale muszą być również wysłuchane.

Przygotowano różne wersje okładki magazynu z aktorem 

Zdjęcia: Instagram.com/gq

Źródło: Marie Claire 


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 04.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×