Drużyna to siła

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Anią Werblińską - kapitanem polskiej narodowej drużyny siatkówki.

Ania Werblińska - kapitan polskiej narodowej drużyny siatkówki

Ania Werblińska - kapitan polskiej narodowej drużyny siatkówki


Aniu, jesteś znaną na świecie siatkarką. Jaka jest różnica między przeciętną zawodniczką a taką odnoszącą sukcesy jak ty?

Po pierwsze musi być ambitna; nie może się bać. Musi w siebie wierzyć, ale też znać swoje miejsce. Nie da się złapać dwóch srok za ogon. W sporcie na najwyższym poziomie nie można dawać z siebie tylko 50 procent. Albo całkowicie poświęcisz się swojej dyscyplinie, albo powinnaś się rozejrzeć za czymś innym. Kondycja fizyczna, talent i przygotowanie to jedno, ale ważna jest też psychiczna stabilność.

A gdybyś miała wybrać tylko jeden najlepszy element w kolekcji, na co byś się zdecydowała?


Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w tym niebieskim T-shircie z białymi paskami. Uwielbiam kolor nieba. Lubię też czarny, różowy i brązowy.

Siatkówka jest bardzo popularna w Polsce. Choć męska siatkówka góruje nad kobiecą, to nie narzekasz na brak zainteresowania fanów...

Bardzo często ludzie zatrzymują mnie na ulicy albo w sklepie i chcą sobie ze mną zrobić zdjęcie lub proszą o autograf. Popularność to przyjemna część mojej pracy, ale muszę twardo stąpać po ziemi. Bardzo mi pomaga, gdy słyszę, jak fani skandują podczas meczu. Czuję się wtedy prawie, jakby ktoś podał mi zastrzyk z eliksiru mocy i wiary, który dodaje mi pewności, że zwycięstwo jest w zasięgu ręki...

Drużyna to siła

Drużyna to siłaProfesjonalistka na boisku, profesjonalistka przed kamerą – to pozwala nam się domyślić, które produkty z ostatniej kolekcji adidasa przypadły ci do gustu...

Wszystkie ubrania podobają mi się tak samo. A to chyba najwyższy poziom zadowolenia, jaki może osiągnąć zwolenniczka wysokiej jakości odzieży sportowej! Gdy noszę ubrania adidasa, czuję się jak królowa. Potwierdza to pewną prawdę, że gdy sportowiec nosi wygodną i stylową odzież wysokiej jakości, każda dyscyplina sportu potrafi nagle i we wspaniały sposób uczynić nasze życie bogatszym.


Dowiedz się więcej o Ani oraz innych sławnych sportsmenkach TUTAJ!

Dołącz do adidas women all sports team, weź udział w treningach z ambasadorami adidas i wygraj wyjazd na adidas Training Academy w Brazylii. Więcej informacji znajdziesz na: adidas.pl i Facebooku!Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Wtorek 11.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.