Ewelina Lisowska: trzeba być twardym

Jej "Nieodporny rozum" to hit ostatnich miesięcy. W rozmowie z portalem MilionKobiet.pl Ewelina Lisowska opowiada o sławie, udziale w programie X - Factor i... planach podbicia Polski.

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska: trzeba być twardym

Masz 155cm wzrostu. Skąd w Calineczce z małej miejscowości tyle rockowego poweru? Dlaczego zainteresowałaś się ostrą muzyką gitarową?

To że Calineczka i z małej miejscowości, nie wyklucza charyzmy i rockowego zadziora. Jestem osobą, która reaguje na wszystko bardzo emocjonalnie, może dlatego też ostra muzyka do mnie trafia. Na koncertach uwalniam to co we mnie siedzi i czuję swego rodzaju ulgę, że mogę pozbyć się tego nadmiaru energii.Ewelina Lisowska

Jak wspominasz udział w programie X Factor? Czy znajomości nawiązane na planie przetrwały? Czy czujesz, że program zahartował Cię i przygotował do rozpoczęcia kariery?

X Factor wspominam bardzo dobrze. Nawiązałam tam wiele znajomości i przyjaźni, które trwają do dziś. Program nauczył mnie przede wszystkim kompromisu, bo nigdy nie jest tak, że mogę robić wszystko to na co mam ochotę. Stoją nade mną ludzie i często muszę się podporządkować w jakiś działaniach. Nie jest to komfortowe, ale trzeba się z tym liczyć, że nie zawsze można zaspokajać swoje ambicje.

Jesteś jedną z niewielu uczestniczek programu, które... mają własny tag na Kozaczku. Czy doskwiera Ci sława? Jak reagują na Ciebie ludzie?

Nie wiedziałam, że mam "tag" i jest to z jakiegoś powodu prestiż. Nie czuję się nikim szczególnym. Często mieszam się w tłumie i jest mi tam bardzo dobrze. Oczywiście zdarza się, że ktoś mnie gdzieś rozpozna- nie jestem w końcu anonimowa, ale nie miałam jeszcze sytuacji by z tego powodu ktoś mi w jakikolwiek sposób przeszkadzał czy irytował.

Jakie są Twoje plany na przyszłość? Kariera solowa czy kontynuacja pracy z zespołem?

Pewnie i jedno i drugie. Ciężko mi mówić o konkretnych planach. Nigdy nie wiem co z nich wyniknie. Myślę o najbliższej przyszłości jak np. wydanie drugiego singla.

Piszesz po polsku i po angielsku. Czy planujesz wydanie płyty również za granicą?

Planować sobie mogę, ale nie jest to wcale takie proste. Na pewno będę ciężko pracować, by móc osiągnąć sukces, nie tylko tutaj. Na razie jeszcze mam do podbicia Polskę ;)

Jaka jest Twoja rada dla młodych ludzi pragnących rozpocząć karierę w przemyśle muzycznym?

Przygotujcie się na to, że ludzie będą Was kochać i nienawidzić. Codziennie będziecie czytać na swój temat różne, niekoniecznie miłe rzeczy. Ważne, by wierzyć w siebie, twardo stąpać po ziemi i wiedzieć dlaczego to się robi i czego się chce. Nie ma miejsca na sentymenty, trzeba być twardym. Najważniejsze jednak jest to by otaczać się właściwymi osobami, ale mimo wszystko w pełni ufać tylko samemu sobie.


Foto: KAPiF
Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): NW , Poniedziałek 26.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
patyczak
W X Factor występowała a nie w Mam Talent.
Dodano: 2012-12-12 19:55:10 Zgłoś nadużycie
keczi
Troche gwiazdke teraz z siebie robi, jak ja widziałam w mam talent to masakra kiedyś była bardziej skromna
Dodano: 2012-11-27 10:07:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×