Seks jest cudowny!

Są najgorętszą parą w świecie mody. Anja Rubik (27) i Sasha Knezevic (29) opowiadają Annie Zejdler-Ibisz o miłości, Nowym Jorku i unoszeniu się nad ziemią.

Seks jest cudowny!


M
ieszkacie w Nowym Jorku. Zamierzacie zostać w tym mieście na stałe?


Sasha:
Nigdy nic nie wiadomo, ale przez 
najbliższe 10 lat na pewno będziemy tutaj mieszkali. To, kim dzisiaj jestem, zawdzięczam właśnie temu miastu. Wszystkie sukcesy Anji również związane są z Nowym Jorkiem.


Anja: Nowy Jork ma w sobie niesamowitą energię, od której można się wręcz uzależnić. 


Sasha: To wyjątkowe miejsce. Można tu spotkać mnóstwo ciekawych ludzi. Wszyscy są bardzo otwarci, ale to nie znaczy, że łatwo z nimi wejść w bliskie relacje. To są raczej przyjaźnie typu: "proszę nie dzwoń do mnie, to ja zadzwonię do ciebie".

Może za tych 10 lat przeniesiecie się do Los Angeles, a Anja rozpocznie karierę aktorską, jak wiele modelek? Tak dobrze Anju poszło ci graniereklamie wody toaletowej DKNY... (występują w niej oboje z Sashą, namiętnie się całują – przyp. red.)

Sasha: Sugerujesz, że ona grała, tak? No, chyba powinienem się obrazić!

Anja:
Nie marzę o aktorstwie. Na razie bycie modelką dobrze mi idzie i myślę, że nic się w tej kwestii w najbliższym czasie nie zmieni. Jednak zajmuję się też innymi rzeczami – pracuję jako konsultant przy projektowaniu toreb i butów dla jednej z dużych firm, razem z Sashą robimy pismo o modzie "25 Magazine". Chcę się przekonać, co sprawia
mi największą radość, i tym się zajmę w przyszłości.

Możecie wskazać swoje ulubione miejsca na zakupy?


Anja: Najlepsza jest dzielnica Soho, bo można tam znaleźć wszystkie możliwe sklepy. Godny polecenia jest też dom handlowy Barneys – luksusowy, a przy tym mało snobistyczny.

Podobno lubicie też bardzo Central Park?

Anja: Tak, tam poszliśmy na pierwszą randkę. Poznaliśmy się podczas pracy przy reklamie Dolce & Gabbana, ale wtedy nawet ze sobą nie gadaliśmy. Potem wpadliśmy na siebie na ulicy, oczywiście w Nowym Jorku. Sasha zaprosił mnie na kawę i tak się zaczęło.

Sasha: To ona do mnie dzwoniła, błagała mnie, żebym zaprosił ją na kawę, więc w końcu się zgodziłem.

Wydaje się, że dobraliście się na zasadzie: "podobieństwa się przyciągają". Tak jest naprawdę?

Anja: Jesteśmy do siebie bardzo podobni, a jednocześnie bardzo się różnimy.

Sasha: Mamy za sobą podobne doświadczenia; oboje dużo podróżowaliśmy jako dzieci. Oboje walczyliśmy o to, aby być dzisiaj tu, gdzie jesteśmy. Musieliśmy wcześnie opuścić nasze domy i ciężko pracować na sukces.

Anja: Pochodzimy z podobnych środowisk, mamy podobne podejście do życia i poglądy. Różnimy się tym, że ja jestem poważniejsza i mocno stąpam po ziemi, a Sasha bardziej beztroski i raczej się nad nią unosi. Ale to jest dobre, bo ja go trochę sprowadzam na ziemię, ale też czasem przy nim odlatuję.

Sasha, co ci się najbardziej podoba w Anji?

Sasha: Jest bardzo słodka i kochana. Wiele osób widzi w niej twardą bizneswoman, ale dla mnie w czterech ścianach jest bardzo delikatna, opiekuńcza, kochająca. Ma dobre serce. Jestem z niej dumny – ciężko pracowała na swoją pozycję. To bardzo normalna dziewczyna. I bardzo inteligentna, można z nią pogadać na każdy temat. No i seks jest cudowny!

Anja: Sasha jest fantastycznym facetem. Ma wielkie poczucie humoru i dystans do wszystkiego. Wychodzi z założenia, że na świecie nie ma złych ludzi, w każdym widzi dobrego człowieka. Z każdym potrafi pogadać, zaprzyjaźnić się. On jest w stanie nawiązać kontakt nawet ze szklanką, jeśli trzeba (śmieje się). Ma wielki talent do języków, zna ich pięć i jestem o to bardzo zazdrosna. Dba o mnie, rozumie moją pracę. No i jest mądry.

Sasha:
Nie było nic o tym, że ci się podobam!

Anja: Aha, no i ma fantastyczne ciało!ZOBACZ, JAK UMALOWAĆ SIĘ JAK ANJA RUBIK

ODKRYJ STYL ANJI RUBIKFoto: BE&W
Wywiad: Anna Zejdler-Ibisz
Dodał(a): Redakcja , Czwartek 24.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (13)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olafasola
Nie lubię tego "zabiedzeńca":(
Dodano: 2011-11-25 12:03:40 Zgłoś nadużycie
nataszkaaaa18
A ja ją bardzo lubię. Ma świetne, długie nogi, w ogóle figura super. Buśka też mi się podoba, a to że troszke sepleni, co z tego?:)
Dodano: 2011-06-14 18:04:10 Zgłoś nadużycie
nocte ebrius
Ja uważam, że jest całkiem sympatyczna i ładna (chociaż jej Sasha lepszy!!! ), ale reklama Apartu, to żenada. I to ma byś super modelka? W tej reklamie poniżej wszelkiej krytyki, ten kangurek lepiej zagrał.
Dodano: 2011-06-01 11:25:24 Zgłoś nadużycie
wiola
Jest zdecydowanie za chuda!!!!!
Dodano: 2011-05-31 11:58:46 Zgłoś nadużycie
wiola
Jest zdecydowanie za chuda!!!!!
Dodano: 2011-05-31 11:58:40 Zgłoś nadużycie
Nat
Okropna!
Po Katowicach chodzi mnóstwo piękniejszych dziewczyn! A Ona wygląda, jak anorektyczka i na dodatek się sepleni!!! Nie znoszę Jej!
Dodano: 2011-05-25 12:42:39 Zgłoś nadużycie
kwiatgoya
ona mi przypomina ufo... chyba tak właśnie wygląda ufo
Dodano: 2011-05-16 21:27:21 Zgłoś nadużycie
Mariola
obszerny artykuł, nie powiem.

dajcie jej kanapkę.
Dodano: 2011-05-15 22:07:52 Zgłoś nadużycie
isa20
Anja jest świetna ! ;)
Dodano: 2011-05-15 10:01:29 Zgłoś nadużycie
casiaa
@Maleficent: a moim zdaniem cały czas ma minę jakby była zjarana

też tak uważam i wg. mnie wcale nie jest taka ładna, jest dużo ładniejszych modelek ale może ja się nie znam :)
Dodano: 2011-04-28 20:55:49 Zgłoś nadużycie
1  2  »

Zobacz również

×