5 rzeczy, o których musisz pamiętać zanim zdecydujesz się na tatuaż

Zawsze marzyłaś o tatuażu i uważasz, że to najlepszy moment na zrobienie go? Najpierw rozważ kilka ważnych rzeczy!

tatyuyyyyyy.jpg

Dobrze wykonany tatuaż to prawdziwa sztuka, która staje się częścią naszego wizerunku. Efekt końcowy możemy podziwiać przez całe życie... Zanim jednak zdecydujemy się na ozdobienie w ten sposób własnego ciała, weźmy pod uwagę kilka czynników. Oto 5 pytań, które powinnaś sobie zadać, zanim znajdziesz się w salonie tatuażu.

Czy to na pewno Twoja decyzja?

Zastanów się, czy to naprawdę Ty marzysz o tatuażu? A może do takiej decyzji skłoniły Cię uwagi znajomych czy partnera? Pamiętaj również, że nie każdemu pasuje tego typu "ozdoba". To, co u kogoś wygląda ciekawie, Ciebie może jedynie oszpecić. Nie kieruj się tym, co widzisz na portalach społecznościowych i w kolorowych, kobiecych pismach.

Czy jesteś gotowa na ból? 

Oczywiście tatuaż nie boli, jednak samo jego wykonanie już tak. Oczywiście rodzaj bólu w dużym stopniu zależy od miejsca, które tatuujesz, jednak powinnaś przygotować się na najgorsze. Jeśli czujesz, że to nie dla Ciebie, może lepiej odpuścić? 

Chcesz go mieć zawsze na sobie? 

Robienie tatuaży w celu uczczenia zmian w życiu czy zapomnienia o złych wydarzeniach nie jest najlepszym pomysłem. Decyzja o tatuażu powinna być w pełni świadoma- nie może być podejmowana pod wpływem chwilowych emocji. Pamiętaj, że tatuaż będziesz nosiła na swoim ciele już do końca życia- czy na pewno chcesz, żeby przypominał Ci o czymś konkretnym?

Czy wiesz, że powinnaś przeznaczyć na to większą sumę? 

Oczywiście, możesz udać się do niezbyt profesjonalnego salonu, gdzie wykonasz tatuaż "po kosztach", ale czy naprawdę warto? Tatuaż to sztuka, a prawdziwi artyści tatuażu cenią swoje umiejętności. Jeśli chcesz być pewna, że korzystasz z usług na wysokim poziomie, powinnaś przygotować się na nieco większy wydatek. 

Czy nie jest to sposób na dowartościowanie się? 

Masz niskie poczucie własnej wartości i zastanawiasz się, jak mogłabyś to zmienić? Nie tędy droga! Jeżeli uważasz, że Twój wygląd nie spełnia wszystkich Twoich oczekiwań, spróbuj nad sobą popracować w nieco inny sposób... i nie chodzi tu o poprawianie wyglądu. 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 17.10.2017 (aktualizacja: 2017-10-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Chcesz schudnąć do wakacji?
Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty!
Tylko teraz do wygrania 10.000 zł!
Sprawdź, nie czekaj!
Dodano: 2018-05-06 22:01:33 Zgłoś nadużycie
natalialipowska
Ja chyba się raczej nie zdecyduję na tatuaż :)
Dodano: 2018-04-19 12:25:47 Zgłoś nadużycie
alamakota
WYMARZONA SYLWETKA TLYKO Z IGORTRENERONLINE.PL ! IGOR SKRUPULATNIE DOBRAŁ TRENING, DIETĘ I SUPLEMENTY A JA WRĘCZ Z PRZYJEMNOŚCIĄ ZGUBIŁAM DODATKOWE KILOGRAMY :) SERDECZNIE POLECAM IGORTRENERONLINE.PL
Dodano: 2018-03-25 21:05:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×