13 czerwca zabierz swoje przyjaciółki na AVON Walk

To już po raz 18. ulicami Warszawy przejdzie Marsz Różowej Wstążki. Zapoznajcie się ze szczegółami tego wydarzenia.

13 czerwca zabierz swoje przyjaciółki na AVON Walk

Jest to inicjatywa powstała dzięki wspólnemu zaangażowaniu marki AVON oraz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum, które od wielu lat pomaga kobietom w walce z rakiem piersi. Celem działań jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki raka piersi i uświadomienie, że wcześnie wykryty nowotwór to nie wyrok.

Działania w ramach kampanii podejmowane są przez cały rok, a AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki jest ich ukoronowaniem. Wydarzenie to jest czymś więcej niż tylko wyrazem solidarności w walce z groźną chorobą, to także realna pomoc. Każde dwie osoby, które zdecydują się wziąć udział w AVON Walk, przyczynią się dofinansowania przez markę AVON jednego badania USG piersi.

Piersi towarzyszą kobietom na co dzień - gdy piją poranną kawę, oglądają film w telewizji czy wychodzą pobiegać. Są więc jak najlepsze przyjaciółki, o które trzeba się troszczyć. Dlatego w tym roku AVON Walk wyruszy pod hasłem "Zabierz swoje przyjaciółki na marsz".

Jak przyłączyć się do tej ważnej inicjatywy? Nic prostszego! Wystarczy 13 czerwca przyjść na Plac Teatralny, skąd o godzinie 12.00, w stronę Pola Mokotowskiego, ruszy AVON Walk - Marsz Różowej Wstążki. Na Polu Mokotowskim, poza najważniejszym punktem programu, którym są bez wątpienia porady lekarskie specjalistów i badania USG, na uczestników czekać będzie wiele atrakcji, m.in.:

•    Koncert Kayah
•    Konkurs z atrakcyjnymi nagrodami
•    Kursy zumby i jogi 
•    Gry i zabawy dla dzieci
•    Strefa dla mężczyzn
•    Strefa piękna, gdzie każda kobieta będzie mogła skorzystać, m.in., z porad profesjonalnych brafitterek

Nie zabraknie Ambasadorów marki AVON: Małgorzaty Sochy, Magdaleny Stużyńskiej, Anity Sokołowskiej, Joanny Koroniewskiej oraz najbardziej znanego polskiego rajdowca, Krzysztofa Hołowczyca. Imprezę poprowadzą niezwykle charyzmatyczni dziennikarze: Dorota Wellman oraz Marcin Prokop. 

To od liczby uczestników AVON Walk zależy, ile badań USG piersi zostanie dofinansowanych. Sprawmy więc, by było nas jak najwięcej! Spotkajmy się 13 czerwca i… zadbajmy o nasze przyjaciółki!


13 czerwca zabierz swoje przyjaciółki na AVON Walk


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 11.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×