14 skutecznych porad odchudzających od osób, które zrzuciły sporo kilogramów! - część 3

Poznaj 3 część tych sprawdzonych rad i naprawdę zacznij chudnąć!

strawberry.jpg

Obecnie w mediach funkcjonuje wiele mitów na temat tego, co trzeba robić, aby bezpowrotnie zrzucić zbędne kilogramy.

My prezentujemy tylko sprawdzone sposoby pochodzące od osób, które kiedyś miały znaczną nadwagę i udało im się schudnąć!

Zobacz trzecią część ich porad! 

Pierwszą część porad znajdziesz tutaj, natomiast po drugą kliknij tu.

8. Zarządzaj swoimi emocjami

Pamiętaj, że to Ty panujesz nad nimi, a nie one nad Tobą. Naucz się zarządzać tym, co czujesz. Nie pozwól, by zły dzień w pracy lub kłótnia z najbliższymi sprawiła, że porzucisz swoje postanowienie schudnięcia, a troski będziesz zajadać lodami przed telewizorem

Spróbuj zagłębić się w to, co czujesz. Staraj się nazwać swoje uczucia (najlepiej na głos) i poradzić sobie samej to, co poradziłabyś najlepszej przyjaciółce lub osobie, którą bardzo lubisz. Nie bądź dla siebie ostra i zbyt krytyczna. Bądź swoją najlepszą przyjaciółką. 


9. Skup się na tym, by lepiej się czuć, a nie wyglądać

Paradoks odchudzania polega na tym, że jeśli poczujesz się lepiej to i zaczniesz lepiej wyglądać. Przyspieszy Twój metabolizm, a Ty nie będziesz sięgać po słodycze w ramach pocieszania się. 

Poza tym, jeśli będziesz czuć się ze sobą dobrze, będziesz też dobrze i zdrowo traktować swoje ciało, a to przełoży się na jego wygląd. 


10. Uwieczniaj swoje postępy i... chwal się nimi! 

Nie zapomnij, by fotografować lub filmować swoje postępy w odchudzaniu. Pochwal się też efektami w mediach społecznościowych lub po prostu pokaż bliskim. Zapisuj też swoje wymiary i wagę. Takie podejście do sprawy wzmocni Twoją motywację, a gdy zobaczysz pozytywne efekty swojej pracy, będziesz starać się jeszcze bardziej!! 

źródło: Thrillist.com

zdjęcie: Thinkstock 

Zobacz też:


Dodał(a): Blanka Kaczmarek , Poniedziałek 23.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
WEJDŹ TERAZ NA WWW.IGORTRENERONLINE.PL
I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!
Dodano: 2018-03-09 12:20:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nie koncentrujcie się tak bardzo na spalaniu tylko starajcie się zdrowo żyć, a spadek na wadze będzie tylko "efektem ubocznym" :) Ze swojego doświadczenia polecam włączyć błonnik (np. sypany z oleofarm) do potraw
Dodano: 2016-05-31 19:21:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
A ja od siebie dodam 15 radę. Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego suplementu wspomagającego odchudzania, wybierz African Mango (więcej o nim: tnij.org/quds1xv ) Pomaga;)
Dodano: 2016-05-25 13:20:13 Zgłoś nadużycie
Anonim
Odchudzasz się? Jeśli tak to zastosuj koniecznie razem z dieta naturalny preparat wspomagający odchudzanie o nazwie figurena slim. Ja się odchudzam z nim już miesiąc i na efekty nie mogę narzekać bo mam już 6 kg mniej na wadze.
Dodano: 2016-05-25 12:27:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
zbliżają się wakacje i mam mało czasu ale od początku kwietnia rozpoczęłam też kurację ze slimcea. Widzę już efekty. Drugi miesiąc mam a schudłam już 9kg. Dzięki temu zaczęłam wierzyć że zdążę do wakacji. :)
Dodano: 2016-05-23 11:24:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×