Agnieszka Szulim ma gen otyłości?

Nie od dzisiaj wiadomo, że gwiazdy dbają o swój wygląd. Zobaczcie, co zrobiła Agnieszka Szulim w celu sprawdzenia, jak powinna wyglądać jej dieta.

Agnieszka-Szulim


Wiele się mówi o wyglądzie Agnieszce Szulim. W czym tkwi sekret jej pięknej figury? Dziennikarka wykonała testy genetyczne, aby dowiedzieć się, co tak naprawdę powinna spożywać.

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską dla DDTVN, Agnieszka Szulim nawet opowiedziała o ich wynikach. Okazało się bowiem, że bardzo dobrze metabolizuje węglowodany, co ją cieszy, ponieważ uwielbia m.in. makarony. Testy pokazały też, że nie powinna spożywać mięsa, czego na co dzień i tak nie robi.

Dziennikarka sama z siebie do tej pory żyła mniej więcej zgodnie z wynikami badań, więc po ich wykonaniu nie czekała jej diametralna zmiana diety. Gwiazda podkreśla też, że warto wykonać te testy, ponieważ są niezwykle szczegółowe i wiedza z nich zaczerpnięta naprawdę przydaje się w codziennym życiu. Należy jednak pamiętać, że ich wykonanie to nie wszystko - trzeba jeszcze stosować się do porad, które z nich wynikają.

Co ciekawe, Agnieszka Szulim posiada gen otyłości! Tak, nie ma tutaj żadnej pomyłki. Okazuje się jednak, że ten jest u niej nieaktywny, ponieważ nigdy nie miała problemów z nadwagą.

Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze gwiazda powiedziała w rozmowie dla DDTVN, sprawdźcie TUTAJ.


Agnieszka-Szulim

Agnieszka-Szulim

Agnieszka-Szulim

Agnieszka-Szulim


Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet.pl/ DDTVN
Foto: KAPiFDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 04.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×