Alessandra Ambrosio i jej przepis na piękny wygląd

Zastanawiacie się, jak piękna modelka dba o swoje ciało? Mamy dla Was kilka informacji.

Alessandra Amborsio i jej przepis na piękny wygląd

Alessandra Ambrosio i jej przepis na piękny wygląd


To wręcz nieprawdopodobne, że modelka, którą obecnie możecie oglądać m.in. na pokazach Victoria's Secret, urodziła dwójkę dzieci i od razu wróciła do zawodu. Gwiazda poradziła sobie z ciążowym brzuszkiem poprzez zaprzestanie jedzenia węglowodanów i przerzuceniem się na dietetyczne żywienie. Jak można się domyślać - to nie była łatwa dieta.

Modelka przyznaje, że do tej pory stara się spożywać dużo białka i ograniczać węglowodany. Z czego zatem składa się jej dieta? Stawia na ryby, sałatki, a także drób. Pilnuje się również w dostarczaniu do organizmu dużej ilości wody oraz soków, jednak nie tych sztucznych z kartonów, a wyciskanych ze świeżych owoców. Co ze słodyczami? Pomimo tego, że Alessandra przepada za czekoladą, to jednak ogranicza jej spożycie, choć zupełnie jej nie odrzuciła.

Dieta to nie wszystko - potrzebny jest także odpowiedni trening. Szczególnie po ciąży skupiła się na treningu kardio, a do tej pory najczęściej wykonuje pilates, jeździ na rowerku, a także ćwiczy jogę, która jak wiadomo, doskonale wycisza.


Zaczniecie brać przykład z modelki?Sprawdźcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 03.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×