Anna Lewandowska wydała nową książkę. Czy warto po nią sięgnąć?

Co znajdziemy w nowej książce trenerki? Sprawdziłyśmy!

HEALTHY_MAMAmalemeinannalewandowska.jpg

Anna Lewandowska na swoim koncie ma wybitne osiągnięcia sportowe oraz dwie książki, które napisała z myślą o swoich fankach zainteresowanych dietą, sportem i zdrowym stylem życia. Szybko stała się niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie fitnessu, a wiedzę zdobytą podczas studiów w zakresie dietetyki i żywienia stara się w prosty sposób przekazać szerokiej, międzynarodowej publiczności.  

Od kilku miesięcy Anna Lewandowska przygotowywała się natomiast do największego wyzwania w życiu każdej kobiety, jakim jest macierzyństwo. Swoimi doświadczeniami z okresu ciąży trenerka postanowiła podzielić się z innymi kobietami i opisała je w najnowszej książce „Healthy Mama”. 

Co znajdziemy w książce?

Poradnik jest kompendium wiedzy zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla tych, które do tego stanu się przygotowują. Książkę rozpoczynają słowa lekarza, które usłyszała Ania po odebraniu wyników badań: „Nie wiem co Pani je, ale niech koniecznie to Pani zapisuje”. Od tego momentu Ania zaczęła prowadzić skrupulatne notatki dotyczące diety, stanu zdrowia  i ćwiczeń, a wynikami obserwacji dzieli się z czytelnikami. 

Ania wielokrotnie podkreśla, że najlepszym prezentem jaki możemy dać swoim dzieciom jest zdrowie i wokół tego założenia zbudowana jest książka. Zaznacza, że zdrowie matki i dziecka dotyczy również wszystkich domowników. Jeśli zdrowe nawyki podsuniemy także partnerowi, zwiększą się nasze szanse na zdrowy rozwój dziecka, a nowy styl życia pozostanie z nami na długie lata. 

Z książki dowiemy się również, jakie badania czekają wszystkie ciężarne kobiety podczas kolejnych wizyt u lekarza, dlaczego tak ważne jest opracowanie własnego planu żywienia, oraz jaki wpływ na organizm ciężarnej kobiety mają poszczególne minerały i witaminy. Oprócz tego w książce znajdziemy znakomite przepisy oraz plany treningowe na każdy trymestr ciąży. 

Ania nie zmusza kobiet do rygorystycznych diet oraz wycieńczających treningów. Jej zdaniem ciąża to okres, w którym najbardziej potrzebujemy spokoju i bliskości, a jedzenie powinno być nie tylko świeże i zdrowe, ale również smaczne! Wśród propozycji kulinarnych znajdziemy dużo przepisów na ryby (bogate w kwasy Omega-3), ciepłe śniadania i słodkości. 

HEALTHY_MAMA_PORADNIK_LEWANDOWSKA_OKLadkaduza600.jpg

 okładka książki "Healthy Mama" 


Dla kogo książka będzie dobrą propozycją?  

Publikacja Anny Lewandowskiej spodoba się nie tylko fankom popularnej trenerki, ale także wszystkim kobietom, które wkraczają dopiero w świat macierzyństwa i chcą się do swojej nowej roli życiowej odpowiednio przygotować. Warto również dodać, że książka powstała przy współpracy ze specjalistami i w oparciu o ekspercką wiedzą dra n. med. Jacka Szymańskiego, dra n. biol. med. Patrycji Szachty, trenera personalnego i dietetyczki Edyty Litwiniuk, specjalisty ds. żywienia Łukasza Sieńczewskiego, więc znajdziemy w niej sporą dawkę wiedzy naukowej. Czy warto sięgnąć po tę publikację? Ta decyzja należy do Ciebie. Cena książki w twardej oprawie to 49,90 zł.  

Zobacz też:

zdjęcia, źródło: materiały prasowe  Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 29.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×