Bezpiecznie na słońcu z Solano

Są tak samo ważnym dodatkiem stylizacji, jak dobrze dobrana biżuteria, torebka czy buty. W słoneczne dni są nie tylko naszą ozdobą, ale ważną ochroną dla oczu. Marzysz tego lata o modnym i zdrowym spojrzeniu? Wybierz okulary marki Solano.

Bezpiecznie na słońcu z Solano

Bezpiecznie na słońcu z Solano


Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko modny, wakacyjny gadżet. To ważna ochrona naszych oczu. Promienie ultrafioletowe są szkodliwe nie tylko dla skóry. Mogą też poważnie uszkodzić wzrok. To niezwykle ważne, zwłaszcza że soczewka ludzkiego oka nie ma zdolności do regeneracji. Dlatego kupując okulary za kilka złotych na deptakach w turystycznych miejscowościach, poważnie narażamy swoje zdrowie. Szukasz okularów przeciwsłonecznych do spacerów po mieście, prowadzenia samochodu, wypoczynku na plaży, jazdy na rowerze, nartach, czy uprawiania sportów wodnych? Ważne, by w zależności  od przeznaczenia wybrać najbardziej optymalne parametry soczewek.  


By chronić oczy,  zapewnić komfort widzenia i niezawodność użytkowania, specjaliści Solano korzystają z najbardziej zaawansowanych technologii w dziedzinie optyki. Okulary Solano wyposażone są w filtry UV 400 zapewniające ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym o długości fali do 400 nanometrów. W modelach Solano znaleźć można soczewki polaryzacyjne TAC - odporne na zdrapania i znacznie podwyższające przejrzystość obrazu. Soczewki polikarbonowe, cieńsze i lżejsze niż tradycyjne, są najnowocześniejszym akcesorium sportowym. Soczewki Revo działają jak graficzny korektor i zapewniają wysoki kontrast obrazu. Do oka przechodzi tylko najkorzystniejsze światło, bo szkodliwe promieniowanie blokowane jest przez dziesięciowarstwową powłokę. Soczewkę High – Contrast wyróżnia odpowiednie ukształtowanie, które chroni oko przed wpadaniem bocznym odblasków słonecznych, co wpływa na łzawienie i zmęczenie oczu.

Dzięki swoim właściwościom okulary przeciwsłoneczne Solano
są dostępne wyłącznie w dobrych salonach i zakładach optycznych.

Lista dostępna na www.solano-sunglasses.com

Bezpiecznie na słońcu z Solano

Bezpiecznie na słońcu z Solano

Bezpiecznie na słońcu z Solano

Bezpiecznie na słońcu z Solano


Bezpiecznie na słońcu z Solano

Bezpiecznie na słońcu z SolanoŹródło/Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 21.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar