Bieganie z muzyką w uszach

Jeśli zimą zdarzyło ci się trochę spowolnić tempo treningów, to budząca się do życia wiosna jest idealnym czasem do zwiększonego wysiłku fizycznego. Zobacz, co ze sobą zabrać, aby bieganie było jeszcze przyjemniejsze!

kolaz.jpg

Bieganie z muzyką w uszach


Ładna pogoda to jeden ze świetnych motywatorów do działania, a kolejny to ulubiona muzyka. Bieganie staje się o wiele przyjemniejsze, gdy w słuchawkach leci rytmiczna muzyka, a nawet dobrze znana trasa w okolicy domu przestaje być nudna i monotonna. Dlatego na następny trening zabierz swojego smartfona, a wcześniej przygotuj playlistę z ulubionymi, dynamicznymi utworami, które zagrzeją cię do biegu i pomogą osiągać coraz lepsze wyniki. Smartfon to znakomity kompan każdego treningu nie tylko ze względu na możliwość słuchania muzyki, ale także wiele innych aplikacji, które usprawnią Twoje ćwiczenia.

Ważne jest, abyś podczas treningu skupił się na sporcie, a nie zastanawiał nad trzymaniem urządzenia. Dlatego marka Belkin stworzyła specjalne opaski dla osób aktywnych, w której idealnie mieści się smartfon. Opaska Slim-Fit jest bardzo lekka i wygodna, nie podrażnia skóry, wykonana jest z oddychającego materiału. Dodatkowo pozwala na zwinięcie kabla od słuchawek i chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Produkty Belkin dla sportowców zostały wzbogacone w dodatkowe przegródki, dzięki czemu nie potrzebujemy kieszeni, smyczy czy tzw. ''nerek''. Posiadają specjalną przestrzeń na klucz, kartę miejską albo na słuchawki. To  wręcz niezbędny gadżet dla każdego miłośnika biegania!


Źródło/Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Czwartek 20.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×