Co Ci szkodzi? Zmień przekąskę!

Aż 3 na 4 Polaków niezdrowo podjada między posiłkami, a jednocześnie chciałoby prowadzić zdrowszy tryb życia – wynika z badań przeprowadzonych przez IRCenter na zlecenie marki Tymbark. Na rynku pojawiła się właśnie doskonała alternatywa dla batonów, chipsów oraz fast foodów – owocowa przekąska FRUKTAJL.

Co Ci szkodzi? Zmień przekąskę!

Co Ci szkodzi? Zmień przekąskę!


Według badania „Co Ci Szkodzi?", aż 74 proc. z nas podjada niezdrowe przekąski. Mamy tego świadomość i deklarujemy chęć poprawy. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest zmiana diety na zdrowszą. Regularne pory spożywania posiłków, a zarazem krótkie przerwy pomiędzy nimi to jedne
z najważniejszych zasad zdrowego odżywiania
– mówi Aneta Łańcuchowska z Poradni Dietetycznej „hälsa”, ekspert współpracujący z marką Tymbark. Dlatego pomiędzy trzema podstawowymi posiłkami, które spożywamy w ciągu dnia (śniadanie, obiad, kolacja), powinniśmy umieścić w swoim menu również przekąski, które wzbogacą dietę o składniki odżywcze i witaminy, dodając nam jednocześnie niezbędnej energii.

Idealna przekąska
Jak wynika z badania ''Co Ci Szkodzi?'', Polakom najbardziej zależy na tym, aby zarówno kupno, jak zjedzenie przekąski było łatwe i zajmowało mało czasu (70 proc.). Liczy się dla nas krótki czas przygotowania oraz prostota jedzenia, bez konieczności używania sztućców czy zasiadania do stołu. Ważnym elementem jest również to, aby przekąska miała poręczne opakowanie (54 proc.). Chętnie sięgamy i zdecydowanie lubimy też polskie marki (39 proc.).


Co Ci szkodzi? Zmień przekąskę!

Co Ci szkodzi? Zmień przekąskę!


Biorąc pod uwagę wszystkie cechy przekąski ważne dla konsumentów oraz istotne z punktu widzenia dietetyków, marka Tymbark znalazła na to rozwiązanie – FRUKTAJL. Ten owocowy koktajl to najlepszy pomysł na zdrową i niskokaloryczną przekąskę w poręcznej formie. Występuje w czterech wariacjach smakowych, z których każda butelka to porcja owoców bez dodatku cukru. Jako jedyny produkt tego rodzaju zawiera w sobie – w zależności od wariantu smakowego - zarówno kawałki owoców, jak i w przypadku jednego smaku również zbóż! Dzięki wygodnemu opakowaniu (butelka „on-the-go”) możemy sięgnąć po FRUKTAJL w dowolnym momencie i rozkoszować się owocową przyjemnością bez wyrzutów sumienia. Co ważne, produkt przed otwarciem nie wymaga, aby trzymać go w lodówce, dzięki czemu może spędzić w naszej torebce dowolną ilość czasu, aż znajdziemy idealną chwilę na jego konsumpcję.Źródło/Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 19.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×