Co o Tobie mówi kawa, którą pijesz?

Większość z nas ma swoje poranne rytuały, w których główną rolę gra kawa. Sprawdźcie, co one o nas mówią.

Co o Tobie mówi kawa, którą pijesz

Wiele osób nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kawy. Pijemy ją pod różnymi postaciami. Czarną, z mlekiem, z czymś słodkim. Okazuje się, że to jaką kawę wybieramy świadczy o tym, jacy jesteśmy.

Sprawdźcie, co o was mówi kawa.

1. Czarna

Oj nie każdy za nią przepada. Jeżeli akurat ją wybierasz, to znaczy, że jesteś konkretną osobą, nie zawodzisz i jak już coś obiecasz, to na pewno to zrealizujesz. Nie przejmujesz się opiniami ludzi i dlatego zawsze można liczyć na twoją szczerość. Zdrowy tryb życia to twoja codzienność. Znasz diety i umiesz się stosować do zasad zdrowego odżywiania.

2. Espresso

To kawa osób, które oczekują zadowalających rezultatów w krótkim czasie. Szybkie, najlepiej podwójne espresso to znak, że jesteś osobą, która dużo bierze na swoje barki i jest tym zmęczona.(Zobacz też: Jak szybko pokonać zmęczenie? Oto 3 napoje, które Ci w tym pomogą) Zazwyczaj pijesz ją przy oknie? To znak, że celebrujesz ten moment, kiedy masz czas na kawę zanim wpadniesz w wir codziennych obowiązków. Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że należy doceniać także małe rzeczy. Nie przesadzasz też z wydatkami, choć zdarza ci się robić zakupy pod wpływem impulsu.

3. Latte

Tę opcję wybierają kobiety, które nie lubią nudy. Jeżeli twoim porankom towarzyszy karmelowy smak kawy, to znak, że lubisz żyć chwilą, nie przejmujesz się kaloriami i stawiasz na radość z życia. Masz głowę pełną pomysłów, za którymi nie nadążają twoi znajomi.

Co o Tobie mówi kawa, którą pijesz

4. Kawa z mlekiem i cukrem

Najbardziej powszechna wersja kawy, ale wcale nie nudna. Najczęściej wybierają ją indywidualistki, które znają swoją wartość, lubią kontrolować rzeczywistość oraz cenią rzeczy charakteryzujące się wysoką jakością i nie dla nich podróbki.

5. Bezkofeinowa

Wielbicielki tej kawy stawiają na smak, ale nie zależy im na działaniu kofeiny. Osoby, które ją piją cechują się zdecydowaniem i upartym dążeniem do zamierzonego celu. Co więcej, doskonale radzą sobie z przeprowadzaniem dyplomatycznych rozmów, dzięki czemu postrzega się je jako doskonałych negocjatorów, którzy potrafią rozwiązać nawet najostrzejszy konflikt. Z drugiej jednak strony osoby lubiące kawę bezkofeinową potrafią zaszaleć i nie przejmować się opiniami innych.

Pasuje to do was?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ EliteDaily
Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 08.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Anonim
tylko capuczino :*
Dodano: 2015-06-04 14:24:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
No nie do końca - ja na przykład piję kawę, na jaką mam ochotę. Raz czarną - plujkę, raz mega słodką z mlekiem, innym razem latte/cappuccino, czasem espresso (chociaż wolę mieć więcej w kubku). To jak? Kobieta zmienną jest? ;)
Dodano: 2015-04-09 17:17:16 Zgłoś nadużycie
Anonim
No nie do końca - ja na przykład piję kawę, na jaką mam ochotę. Raz czarną - plujkę, raz mega słodką z mlekiem, innym razem latte/cappuccino, czasem espresso (chociaż wolę mieć więcej w kubku). To jak? Kobieta zmienną jest? ;)
Dodano: 2015-04-09 17:16:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
cappuccino na salę raz !
Dodano: 2015-04-09 12:43:38 Zgłoś nadużycie
Anonim
a gdzie americano ? :)
Dodano: 2015-04-08 13:29:28 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×