Co zęby faceta mówią o jego... członku?!

Brzmi zabawnie? Okazuje się, że to wcale nie taka błahostka. Przeprowadzono na ten temat badania.

Co zęby faceta mówią o jego... członku

Nie ma co ukrywać, że penis, to nie tylko sprawa faceta. Przecież dla nas to także ważne. Okazuje się, że to jak mężczyzna dba o swoje zęby, może wskazywać także na stan jego członka.

Na Tajwanie przeprowadzono badania, które mówią o tym, że jeżeli facet unika mycia zębów, to oprócz tego, że jego oddech jest nieświeży i boryka się z próchnicą, to dodatkowo może mieć problemy z erekcją!

Wyniki pokazały, że panowie mający zaburzenia erekcji wykazują jednocześnie o 79% większe prawdopodobieństwo chorób przyzębia od tych mężczyzn, u których nie występowały problemy ze wzwodem.

Zobaczcie także: Która część ciała jest najbardziej odpowiedzialna za osiąganie orgazmu?

Kiedy borykamy się z chorobami przyzębia, pomiędzy dziąsłem a zębem powstają kieszonki przyzębne. Jest miejsce, gdzie kumulują się bakterie, przez co zęby zaczynają się ruszać, a nawet wypadać.

W wyniku przewlekłego zapalenia z powodu chorych dziąseł może dojść do uszkodzenia komórek śródbłonka, które wyściełają wszystkie naczynia krwionośne, także te w penisie. Ogólnie rzecz ujmując, uszkodzenie śródbłonka może powodować nieodpowiedni przepływ krwi, a zatem jeżeli mężczyzna ma problemy z erekcją, źródła tego stanu rzeczy można szukać także w jamie ustnej. 

Mężczyźni często unikają wizyty u stomatologa, ale to chyba dość niska cena za poprawę życia seksualnego.

Może już dzisiaj zapiszecie swojego faceta do dentysty?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 30.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×