Co znak zodiaku mówi o Twoich nawykach ćwiczeniowych?

Nie od dzisiaj mówi się, że znak zodiaku wiele determinuje w naszym życiu. Sprawdźcie, jakie jest jego znaczenie w naszej aktywności fizycznej. Zgadzacie się z tym stwierdzeniami?

Co znak zodiaku mówi o Twoich nawykach ćwiczeniowych?

Co znak zodiaku mówi o Twoich nawykach ćwiczeniowych?


Barany lubią przewodniczyć i być w centrum uwagi, dlatego też harmonogramy są zazwyczaj dopasowane właśnie do nich. Ponadto osoby spod tego znaku zodiaku dokładnie wiedzą czego chcą i osiągają zamierzone cele, zatem szczególnie wtedy kiedy chcą stracić na wadze, można je zobaczyć na siłowni nawet każdego dnia. 

Byki to indywidualiści i bardzo sobie cenią swój wygląd zewnętrzny. Są też niezwykle cierpliwe, więc nie irytują się i nie poddają jeżeli efekty nie są widoczne od razu. 

Bliźnięta lubią jak coś się dzieje, dlatego też na siłowni zazwyczaj otaczają się ludźmi,z  którymi mogą porozmawiać i do tego miejsca bardziej podchodzą towarzysko, aniżeli z zamiarem poprawy figury. 

Raki zdecydowanie wolą poćwiczyć w zaciszu domowym. Nie lubią także długo czekać na rezultaty. 

Lwy mają wysokie mniemanie o sobie i zazwyczaj ćwiczą z próżności. Lubią ładnie wyglądać oraz to, że ktoś to zauważa. 

Panny lubią mieć wszystko zaplanowane i tego się trzymają. Skrupulatnie pojawiają się na siłowni w wyznaczonym terminie. Jeżeli zauważą, że coś niedobrego dzieje się z ich ciałem, zaraz zabierają się do pracy i nie spoczną dopóki efekt nie będzie dla nich satysfakcjonujący. 

Wagi lubią harmonię, więc często traktują siłownię jako element pozwalający im na zachowanie równowagi. 

Skorpiony lubią rywalizację, więc chętnie udowadniają, że coś im się uda lepiej niż znajomemu. Ponadto są bardzo pewne siebie i wierzą, że to oni najlepiej wiedzą co jest dla nich dobre, więc zazwyczaj rada trenera nie wchodzi w rachubę. 

Strzelce za to chętnie korzystają z rad i wskazówek innych osób, jeżeli mogą one im pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Nie zależy im na natychmiastowej poprawie, ponieważ na życie patrzą długodystansowo. 

Koziorożce są zdyscyplinowane, dlatego sztywno trzymają się planu treningów. Wyniki w poprawie ich figury zazwyczaj są okupione dużym wysiłkiem. 

Wodniki jeżeli nie są zadowolone ze swojego wyglądu (a tak bardzo często się zdarza), prą do osiągnięcia wymarzonych efektów za wszelką cenę. 

Ryby są nieprzewidywalne. Bywa, że potrafią ciężko pracować na siłowni, a zaraz potem ten trening zatracać. 

Zgadza się charakterystyka Waszego znaku?

Zobaczcie także:Foto: ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 22.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
A wierzycie w kamienie przypisane znakom zodiaku? Mnie zawsze to zastanawiało, czy takie coś działa, ale mimo wszystko chyba w magię nie wierzę.
Dodano: 2018-03-15 23:33:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×