Czy mężczyźni wiedzą, do czego służy kubeczek menstruacyjny?

Korzystanie z kubeczków menstruacyjnych w wielu kobietach budzi mieszane odczucia, ale tym razem nie będzie mowy o paniach, a panach. Sprawdźcie, co myślą o tym środku higienicznym.

Czy mężczyźni wiedzą, do czego służy kubeczek menstruacyjny?

Mężczyźni niejednokrotnie już pokazali, że nie rozumieją świata kobiet, a raczej produktów, czy sprzętów, które stosujemy. Na kanale LOLpervs' pojawiło się nowe wideo, na którym widzimy, że mężczyźni mają problem ze zgadnięciem, do czego może służyć kubeczek menstruacyjny.

Zobaczcie także: 7 problemów z okresem, których nie powinnaś bagatelizować

Cóż, kubeczki choć istnieją od dawna, dopiero niedawno wzbudziły szersze zainteresowanie wśród kobiet, a ich reklam nie znajdziemy w prasie, czy telewizji, dlatego też po części nie ma się co dziwić, że niektórzy mogą nie kojarzyć, do czego tak naprawdę służą.

Kiedy mężczyźni dostali do rąk kubeczki, na początku myśleli, że to m.in. coś do czyszczenia uszu, gumowa gruszka, a nawet... przyrząd do odciągania pokarmu.

Zobaczcie także: 5 mitów o seksie w czasie okresu

Po pewnym czasie do pokoju weszła kobieta, która poinformowała panów, że produkt, który trzymają w dłoni, nosi w sobie, lecz mężczyźni mimo wszystko niezbyt kojarzyli, do czego może on służyć.

Czy jesteśmy zaskoczone taką postawą facetów? Kubeczek menstruacyjny budzi wiele kontrowersji wśród pań, zatem nie dziwimy się panom, że trudno im było sobie wyobrazić jego zastosowanie.

Zobaczcie nagranie z tego doświadczenia:
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Anka P. , Czwartek 02.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
no, sorry bardzo, ale po co facetom ta wiedza? dla nich to przyrząd bezużyteczny. a nie muszą wszystkiego rozumieć. czy my ZAWSZE rozumiemy mężczyzn i ich świat? wątpię.
Dodano: 2015-07-02 20:53:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×