Dieta 3 godzin - dlaczego warto ją wprowadzić?

Ta dieta to hit gwiazd, ale w przeciwieństwie do wielu dziwnych hollywoodzkich wymysłów - jest zdrowa!

3h diet.jpg

Dieta 3 godzin to nie kolejny wymysł ludzi zwariowanych na punkcie szczupłej sylwetki i dążących do jej utrzymania za wszelką cenę. Nie jest to też jedna z karkołomnych diet wymyślonych w Hollywood. Ten program żywieniowy to przede wszystkim zdrowy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. O co w nim chodzi?


Dieta 3 godzin - historia

Ten sposób żywienia opracował mężczyzna, który całe życie zmagał się z otyłością i próbował różnych diet, jednak żadna nie działała. Dziś Jorge Cruise, bo o nim mowa, jest wysportowanym, spełnionym człowiekiem, który pomaga innym zrzucić wagę. Co wymyślił Cruise? Okazuje się, że najskuteczniejsze są najprostsze rozwiązania.

Cruise postanowił wsłuchać się we własny organizm i opracować pory posiłków, w których powinien jeść. Jak się okazało z jego obserwacji, organizm potrzebował pożywienia średnio co trzy godziny i, gdy jadł w takim odstępie czasu, Jorge nie musiał pochłaniać wielkiej ilości pokarmu, by czuć się najedzonym. W ten sposób powstała dieta 3 godzin. 


Dieta 3 godzin - zasady 

Zgodnie z wynikami tych obserwacji, aby stracić na wadze powinniśmy jeść niewielkie posiłki co trzy godziny, w międzyczasie nic nie podjadać, a jedynie pić niegazowaną wodę mineralną. Ostatni posiłek możemy zjeść natomiast najpóźniej 3 godziny przed pójściem spać. Dzięki tym zabiegom, jedzenie, jakie spożywamy ma być w pełni trawione, a my nie chodzimy głodni i... tracimy na wadze. Kluczowym elementem diety jest także codzienne spożywanie śniadania do godziny od wstania z łóżka oraz uprawianie jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej, jak chociażby spacer, czy nawet zamiana windy na schody. Warto wspomnieć, że zasady diety w dużej mierze pokrywają się z ogólnymi zasadami zdrowego żywienia i można się do nich stosować praktycznie bez ograniczeń czasowych.

Dieta 3 godzin - zakazy

Podczas stosowania tej diety nie ma zbyt wielu zakazów. Według Cruise'a można jeść wszystko, tylko z umiarem i, oczywiście, zachowując odstęp 3 godzin między posiłkami. Aby jednak dieta była skuteczniejsza, warto ograniczyć spożywanie alkoholu oraz wypijać około 2 litrów wody dziennie. 

Najsławniejszą zwolenniczką diety od początku jej powstania była Angelina Jolie. Dziś ten program żywieniowy znany jest na całym świecie. 

Zobacz też:  

zdjęcie: Thinkstock 


Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 06.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Kasandra31
Osobiście uważam, że do tego typu diet musimy podchodzić bardzo ostrożnie. Przy czym na pewno warto wybrać regularne odżywianie, sięgając po takie produkty jak http://www.guiltfree.pl/pl/354-produkty-wysokobialkowe , a do tego nie możemy zaniedbywać regularniej aktywności fizycznej. Tylko dzięki temu bowiem uzyskamy wymarzona sylwetkę.
Dodano: 2017-01-24 07:20:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Spadajcie z tymi reklamami mango czy diet biczy.
Co do art. - znam kobietę która w ten sposób schudła 18 kg w ciągu roku.
Tylko jak tu trzymać sie tego jak do meczu to piwko i chipsy.....:) A euro dopiero się zaczyna.....
Dodano: 2016-06-11 06:50:21 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zbędnych kilogramów pozbyłam się w prosty sposób. Miesiąc bez mięsa i fast foodu, a za to z duża ilością warzyw. Do tego, żeby było szybciej (ale przy okazji bezpiecznie) spalacz tłuszczu African Mango (więcej o nim do poczytania tnij.org/2t2zx86 ) Po tym czasie 5 kg mniej:)
Dodano: 2016-05-31 12:17:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jeśli pragniecie schudnąć jeszcze tego lata to polecam Wam suplement diety Slimcea. Mi pomógł schudnąć 13kg w 3 miesiące stosowania
Dodano: 2016-05-09 11:19:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dlatego napisano "z umiarem". Chodzi chyba o to, żeby ograniczyć ilość zjadanych rzeczy, w porównaniu ze stanem sprzed rozpoczęcia diety. Ja polecam jeszcze włączyć African Mango - mi pomógł zrzucić wagę, znalazłam na tym blogu: http://zbijamywage.pl/
Dodano: 2016-05-08 10:29:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Już widzę, jak chudnę jedząc co 3 godziny schabowego i frytki ;P A tak serio to wolę raczej jakieś sprawdzone diety jak dieta south beach http://dietasouthbeach.info.pl/
Dodano: 2016-05-07 17:26:58 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×