Dieta Boot Camp Gilian McKeith – najważniejsze informacje i zasady

Jeśli chcesz szybko schudnąć a do tego lubisz ruch, to ta dieta jest ciebie. Musisz tylko obudzić w sobie wewnętrznego tyrana.

dieta-boot-camp.jpg

Dieta Boot Camp Gilian McKeith jest dość nietypowa, bo oprócz zmiany codziennego jadłospisu, wymaga także wzmożonych ćwiczeń fizycznych. Dlatego polecana jest szczególnie tym osobom, które lubią ruch i mają czas, by poświęcić co najmniej godzinę dziennie na sport. Nie bez kozery dieta Gilian McKeith nosi nazwę Boot Camp – jest bowiem prawidziwym obozem kondycyjnym, wyzwaniem dla naszej samodyscypliny i egzaminem konsekwencji.

Dieta Gilian McKeith trwa dwa tygodnie. Po tym czasie zmniejszy wam się poziom cholesterolu, wasza skóra będzie bardziej promienna i będziecie miały znacznie więcej energii, niż wcześniej. Powinnyście też stracić kilka kilogramów. 

Zobacz także: 5 najlepszych diet 2015 roku

Jakie są zasady diety Gilian McKeith - Boot Camp?

  • Dieta składa się z 6 posiłków: 3 posiłków głównych i 3 przekąsek.

  • Jedz 1/3 tego, co wcześniej. W tym celu odpowiednio zmniejsz porcje, pamiętając o tym przeliczniku – np. 3 ziemniaki kiedyś, 1 teraz.

  • Do posiłków głównych dodaj surowe warzywa (np. rzodkiewkę, ogórka).

  • Ćwicz codziennie przez 1 godzinę. Może to być trening na siłowni, zumba, marszobieg, czy brzuszki w domu – na cokolwiek masz ochotę. Ważne, żebyś taki godzinny trening odbyć codziennie.

  • Ze swojej diety wyeliminuj takie produkty: sól, cukier, wędliny, kawa, wyroby pszenne, margaryna, masło, mleko krowie, słodycze, fast foody, biały makaron i biały ryż. 

Zobacz także: Dieta odkwaszająca – wszystko, co chciałybyście o niej wiedzieć

Co po zakończeniu DIETY GILIAN MCKEITH - BOOT CAMP?

Żeby uniknąć efektu jo-jo trzeba jeść 5 posiłków dziennie. Postawcie na zdrowe odżywianie – zacznijcie kupować żywność dobrą jakościowo i nieprzetworzoną. Wyeliminujcie ze swojej diety chleb i makaron, a jedzcie w zamian więcej warzyw – szczególnie liściastych. Tylko tyle.

Więcej informacji diecie Boot Camp znajdziecie w książce: „Dieta Boot Camp. Rozkaz schudnij” Gilian McKeith, wyd. Rebis.

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Karolina Zdunowska , Poniedziałek 13.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Warto jeszcze zainwestować w swoją sylwetkę i kupić preparat figurena slim który świetnie wspomaga odchudzanie, udało mi się w ten sposób w pierwszym miesiącu schudnąć 8 kg. Myślę że dla osób które mają urlop w sierpniu mogą jeszcze sporo schudnąć i bez problemu pokazać się na plaży w bikini.
Dodano: 2015-07-13 11:22:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×