Dieta genetyczna - z czym to się je?

Dowiedz się, co to jest dieta genetyczna i jakie daje efekty.

dna123.jpg

Dieta genetyczna - z czym to się je?

Dieta genetyczna (DNA) jest najbardziej osobistą dietą na świecie, ponieważ jest ściśle dopasowana do potrzeb klienta. Oparta na kodzie genetycznym pacjenta eliminuje produkty, które wpływają niekorzystnie na jego organizm.

Badanie DNA wskazuje najlepszy sposób odżywiania się dla danej osoby, jak również wyznacza rodzaje ćwiczeń fizycznych, które może ona wykonywać.

Metoda komponowania diety w oparciu o genotyp powstała w Stanach Zjednoczonych i jest niezwykle popularna wśród gwiazd w Hollywood.

Ustalenie jadłospisu na podstawie kodu genetycznego kosztuje od 1000-3500 złotych i polega na zebraniu śliny patyczkiem. Zabieg nie jest inwazyjny, tylko zupełnie bezpieczny i wykonuje się go tylko raz.

Prezenterka Agnieszka Szulim w wywiadzie dla TVN Style przyznała, że zrobiła sobie takie badanie i dowiedziała się jak "obsługiwać" swoje ciało. Stosuje się do zaleceń lekarzy i w kilka miesięcy schudła ok. 10 kilogramów.

Zobacz TUTAJ co na temat mówi Agnieszka Szulim.

Agnieszka Szulim przed i po diecie

szulimprzed i po.jpg

 Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ShutterstockDodał(a): Justyna Nowosielecka , Sobota 20.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Agnieszka wygląda naprawdę super. Ja również już zrobiłam sobie takie badanie na zdrowegeny i już nie mogę się doczekać wyników i efektów :)
Dodano: 2016-05-30 14:34:42 Zgłoś nadużycie
Anonim
Tylko jak usłyszałam o genodiecie zdecydowałam się ją wykonać. Od zawsze miałam problemy z nadwagą, dlatego jak zobaczyłam efekty u innych ludzi musiałam zaryzykować. Znalazłam na zdrowegeny.pl cały pakiet genodiety. Szok, bo naprawdę zadziałało. Nie sądziłam że przestawienie tylko kilku nawyków z mojej diety pozbawi mnie 11kg. A waga nadal leci w dół :) Chyba nigdy nie podjęłam aż tak dobrej decyzji :)
Dodano: 2016-04-27 11:38:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×