Dietety.com

We współczesnym świecie, w którym coraz szybciej się żyje, jest znacząco mniej czasu na przygotowywanie jedzenia we własnym zakresie. Nieprawidłowe żywienie jest w Polsce powszechnym i poważnym problemem, a w szczególności zagadnienie to dotyczy wielkich miast takich jak Warszawa.

Dietety.com

Intensywność pracy, codziennie pokonywanie ogromnych odległości sprawiają, że przeciętny warszawiak, praktycznie nie ma możliwości, aby przygotowywać sobie zdrowe i zbilansowane posiłki we własnym zakresie. Taki tryb życia jest najczęstszą przyczyną tego, że mieszkańcy wielkich miast popełniają całą masę błędów żywieniowych:

  • wychodzą do pracy bez śniadania
  • kupują kaloryczne gotowe przekąski
  • często  głodzą się w pracy i jedzą dopiero w domu, późna porą.

Dietety.Com jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie mając czasu na codzienne kulinarne podboje cenią sobie wysoką jakość i wyszukane potrawy w zgodzie z dietetycznymi założeniami.

Dietety.comPrzykładowe menu:


1. Śniadanie: Tortilla z sałatką nicejską

2. II śniadanie: Różowy smoothie z 2 ciastkami zbożowymi

3. Obiad: Grillowana wieprzowina z sosem sojowym z pomarańczą na dzikim ryżu

4. Przekąska: Twarożek kokosowy z owocami i waflem ryżowym

5. Kolacja: Pitta z kurczakiem i sosem jogurtowo-ziołowym

Cena za pakiet 7-dniowy diety 1500 kcal: 371 zł

Teren dostawy: Warszawa

Opinia o diecie:

Jestem z natury łasuchem, nie lubię sobie odmawiać jedzenia, więc na początku było mi dość ciężko. 1500 kcal to zdecydowanie mniej niż moje wcześniejsze dzienne spożycie. Kiedy zobaczyłam pierwszą dostawę, pomyślałam, że na pewno nie dam rady wytrzymać na takiej ilości jedzenia. Jednak wytrzymałam, a po kilku dniach mój żołądek się przyzwyczaił.

Jeśli chodzi o smak to nie było najgorzej. Spodziewałam się potraw bez smaku, a dostałam dobrze doprawione i smaczne menu. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu, niektóre potrawy smakowały bardziej (różowy smoothie – mistrzostwo!), niektóre mniej (ryba), ale w ogólnym bilansie wychodzi na plus. Oczywiście w przypadku, gdy czegoś nie lubimy lub nie możemy jeść (w moim przypadku był to jogurt naturalny) zostaje to wyłączone z naszych dostaw. Jeśli chodzi o efekty to nie schudłam, być może też dlatego, że należę raczej do osób szczupłych i potrzebowałabym bardziej restrykcyjnej diety. Za to poprawiło się moje samopoczucie i miałam wrażenie, że jestem lżejsza i zdrowsza:)

Dietę można zamówić na stronie: www.dietety.com

Dietety.com

Dietę przetestowała: Karolina Czaja
Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Karolina Czaja , Czwartek 24.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×