Antykoncepcja naturalna - kontroluj płodność naturalnie

W dobie łatwo dostępnej antykoncepcji, można wybierać w przeróżnych metodach i dobrać najwygodniejszą dla siebie i swojego partnera.

Skuteczność w takim przypadku decyduje przy naszym wyborze. Dlatego zapominamy o czymś takim jak naturalna antykoncepcja, która jest przede wszystkim zdrowa i nie obciąża naszego organizmu żadnymi substancjami. Strach i obawa przed taką metodą jest powodowana nieznajomością zasad, którymi właśnie ta metoda się rządzi. Gdy poznamy dokładnie swoje ciało jesteśmy w stanie je kontrolować i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jednak trzeba się tego nauczyć, robić wykresy obserwować swój organizm i ciało. Dlatego antykoncepcja naturalna w dzisiejszych czasach nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Większość młodych ludzi decyduje się na łatwiznę w tym aspekcie życia. Wybierają tabletki lub plastry antykoncepcyjne. To nie wymaga zbyt wiele wysiłku, tylko systematyczności, której bardzo szybko można się nauczyć. Jednak warto chociaż spróbować, by bardziej poznać siebie i swoje ciało.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karmelita
Ja stosuję Lady Comp - to jest naturalna antykoncepcja naszych czasów! bezpieczna,ekologiczna, bez chemii, ale i skuteczna tak jak pigułka i nie trzeba się bawić w wykresy, śluzy itp. komputer cyklu zrobi wszystko za nas :))) Ja jestem zadowolona.
http://www.ladycomp.pl/
Możecie same poczytać.
Dodano: 2013-08-20 12:54:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×