Bóle pleców oznaką zmęczenia

Coraz więcej młodych ludzi w dzisiejszych czasach, skarży się na przeróżne dolegliwości i to takie, które wcześniej zarezerwowane były wyłącznie dla ludzi w starszym wieku.

Taką skargą, która powtarza się notorycznie są bóle pleców. To plaga naszych czasów. Jesteśmy spięci, żyjemy na bardzo wysokich obrotach, nasze życie to jeden wielki kłębek nerwów. Tak naprawdę odbija się to na całym naszym organizmie. Stres jest wyniszczający. Takie bóle mogą być również spowodowane nieprawidłowym ułożeniem kręgosłupa podczas pracy. Jeśli jednak to wykluczymy, zostaje nam mnóstwo przypuszczeń. Jeśli się za bardzo przepracowujemy, może to być chroniczne zmęczenie. Nasze wszystkie mięśnie, również te podtrzymujące kręgosłup, nie dają rady. Również są zmęczone. Lek na ta dolegliwość jest dosyć prosty – trzeba się po prostu maksymalnie zrelaksować. Ale nie każdy to potrafi. Nie każdy ma na to czas. Warto więc wybrać się do specjalisty na jakiś leczniczy masaż. Dzień w Spa również byłby bardzo ciekawą opcją. Dajmy odpocząć swoim plecom!
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Emocje zapisane w ciele

    Jak każda z nas, z troską dbasz o swoje ciało. Śledzisz nowinki kosmetyczne, nie żałujesz pieniędzy na nowy krem, chodzisz do siłowni i na basen, ale… kiedy boli cię głowa, albo… czytaj więcej