Ciągle nie możesz schudnąć? Prawdopodobnie popełniasz jeden z tych błędów...

Co warto zmienić w codziennych nawykach żywieniowych?

nawykizyw.jpg

Ćwiczenia na siłowni i restrykcyjna dieta nie pomagają Ci zrzucić zbędnych kilogramów? Możliwe, że nieświadomie popełniasz któryś z tych błędów:

Sięganie po produkty typu light 

Mimo że tego typu produkty zawierają mniejszą ilość tłuszczu, znajduje się w nich o wiele więcej cukru niż w "standardowych" wersjach tego samego wyrobu. Wybieranie jogurtu light wcale nie pomaga Ci uniknąć zbędnych kalorii.  

Długotrwały stres 

Twoja psychika jest silnie powiązana z funkcjonowaniem Twojego organizmu. Kortyzol, który jest produkowany w momentach gdy odczuwasz stres, ma ogromny wpływ na Twój metabolizm. Jeżeli poważnie podchodzisz do walki o piękną sylwetkę, unikaj stresujących sytuacji lub postaraj się ograniczyć nieprzyjemne okoliczności, z którymi musisz się borykać. 

zmienianie diet, ale nie nawyków 

Nawet jeśli stosujesz wybraną dietę przez kilka miesięcy, powrót do dawnych nawyków żywieniowych szybko sprawi, że dawne kilogramy wrócą na swoje miejsce. Jeśli decydujesz się na dietę, wybierz się do specjalisty, który dobierze jadłospis zgodny z Twoimi upodobaniami kulinarnymi. Fakt, że nie będziesz musiała rezygnować z lubionych produktów sprawi, że dieta nie będzie dla Ciebie wielkim wyrzeczeniem.

Nieregularne jedzenie posiłków 

Wcale nie musisz jeść pięć razy dziennie. Ważne, aby Twoje posiłki były odpowiednio rozłożone w czasie. Jeżeli pierwszy posiłek spożywasz o 13.00, a po następny sięgasz dopiero o 18.00, żadna dieta nie przyniesie spodziewanych efektów.

Unikanie wizyt u lekarza 

Jeśli od kilku miesięcy jesteś na diecie, a nie zauważyłaś u siebie spadku wagi, możliwe, że Twój organizm walczy z niezdiagnozowaną chorobą, która nie pozwala Ci schudnąć. Może to być związane z hormonami, dlatego powinnaś jak najszybciej odwiedzić lekarza.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 21.09.2017 (aktualizacja: 2017-09-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (8)

Awatar
Anonim
Shri Hanuman Chalisa Kawach Locket Mantra Pendant with One Brass Yantra ...
The back of Yantra is with hanuman kavach engraved to protect the one, who https://thebhakti.com/hanuman-kavach-yantra/
The kind Lord is known to benefit all who call him from their hearts.
Dodano: 2018-08-07 13:43:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
My better half chose to get more fit and begin working out as her new years determination. I'm not fat, but rather ive never worked out in my life in light of the fact that and for reasons unknown I began https://www.freshessays.co.uk/buy-essay-online running and practicing for her. It helps since no one's eating a swiss roll while you make a decent attempt not to have a cheat day...All week. There will be no allurements and you will be better engaged. Accordingly more competent to accomplishing the objective, joyfully.
Dodano: 2018-06-21 14:41:32 Zgłoś nadużycie
Anonim
The consoles provided by video are the most prominent platforms and ranges from a giant mainframe computer to small computing devices. But moving on to the next levels, https://freepsncodesnosurvey.site/
Dodano: 2018-06-12 11:51:02 Zgłoś nadużycie
Anonim
Kortyzol, który jest produkowany w momentach gdy odczuwasz stres, ma ogromny wpływ na Twój metabolizm. Jeżeli poważnie podchodzisz do walki o piękną sylwetkę, unikaj stresujących sytuacji lub postaraj się ograniczyć nieprzyjemne okoliczności, z którymi musisz się borykać. !
Play happy wheels full game.
Dodano: 2018-04-27 05:12:48 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, pomaga np. w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki, a także bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz do dobierania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cie poprowadzi, a nie zaszkodzi, taką osobą jest Igor, którego gorąco polecam, naprawdę zna się na rzeczy. To jego strona: Dieta jest bardzo ważna dla człowieka, pomaga np. w budowaniu wspaniałej szczupłej sylwetki, a także bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, lecz do dobierania odpowiedniej diety potrzebny jest odpowiedni specjalista, który cie poprowadzi, a nie zaszkodzi, taką osobą jest Igor, którego gorąco polecam, naprawdę zna się na rzeczy.

To jego strona: http://www.igortreneronline.pl .
Dodano: 2018-04-19 23:55:51 Zgłoś nadużycie
dorotka87
GORĄCO polecam Mgr Igora Mieńkowskiego.

Całe życie miałam problemy z nadwagą, głównie spowodowane genetycznymi uwarunkowaniami, ale też i moim stylem życia, nigdy nie zdecydowałam się z tym walczyć, aż zobaczyłam promocję tego trenera i słyszałam o nim opinie. Jak każdy na początku raczej nie pałałam do tego pomysłu zbyt dużym optymizmem, bo wielokrotnie podejmowałam już próby różnych diet i zawsze rezygnowałam. Tym razem jednak motywacja, wsparcie i plan treningowy otrzymany od trenera Igora zdziałały cuda. Już po 3 miesiącach widzę ogromną zmianę w moim wyglądzie, mimo że jest przede mną jeszcze droga do wymarzonej sylwetki, to już nie wstydzę się wyjść na ulicę w sukience.
Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na współpracę z tym trenerem i gdybym musiała zrobiłabym to jeszcze raz, ponieważ marzyłam o zachodzących zmianach już bardzo długo.
Bardzo polecam każdemu współpracę z tym trenerem, ponieważ do każdego podchodzi on indywidualnie i z profesjonalizmem.
Adres jego strony to www.igortreneronline.pl
Dodano: 2018-04-02 07:44:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
Boze jak mnie irytuja takie krepto reklamy pod artykulami, wezcie badzcie chociaz troche kreatywni
Dodano: 2017-09-22 15:33:36 Zgłoś nadużycie
Anonim
I najlepsze jest to, że żadna w tej sytuacji nie pokusi się choćby o spacer. Ja nawet jak sobie kupiłam tabsy iqgreen to jednocześnie zaczęłam być aktywna i odrzuciłam smażone po prostu.. efekt jest taki że w dwa miesiące schudłam 13 kilogramów. to naprawdę nie jest aż takie trudne - trzeba tylko chcieć
Dodano: 2017-09-21 13:50:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×