Czy przekąski w pracy rujnują Twoją dietę?

Sprawdź, jaki mają wpływ na twoją figurę!

ThinkstockPhotos-517994088.jpg

Przekąski w pracy to taki cichy sprzymierzeniec wszystkiego co złe - wygląda ładnie, smakuje dobrze i umila czas. Tylko po to by w najmniej oczekiwanym momencie pojawić się w okolicach Twoich boczków! Szczególnie narażone są wszyscy ludzie, którzy mają pracę siedzącą, wymagającą skupienia na jednym ekranie przez 8 godzin. Jak się ratować?


To wszystko przez tę maszynę na końcu korytarza, która pojawiła się znikąd 3 miesiące temu. Zaczęło się od jednego małego batonika i obietnicy, że więcej nie wejdziesz po schodach, by po nie sięgnąć. Kilka dni później wybrałaś się do niego bo miałaś gorszy dzień i właśnie zbliżał ci się okres. Następnie stwierdziłaś, że jak żwawo będziesz wskakiwać po schodkach, to można rozliczyć tę małą grzeszność w ramach drobnego fitnessu. Po sprawdzeniu kaloryczności w internecie zawzięłaś się ponownie o niewybieraniu się do automatu kolejny raz. A jednak! Łapiesz się na tym, że to trochę twoja rutyna - ciastko do kawy, paluszki pomiędzy posiłkami a żujki przed wyjściem z pracy.

Zobacz też: Jak często powinnaś chodzić do toalety? 


Zamiast wyliczać w tej chwili w głowie ile zjadłaś tego cukru w minionym tygodniu pomyśl, ile wydałaś na każde takie małe coś. Każdy z tych produktów ma narzuconą marżę i nie dość, że rosną ci boczki, to jeszcze właściciel automatu pozbawia cię kilkunastu ładnych złotych na miesiąc.


Co począć w takiej sytuacji? Jeśli nie jesteś w stanie zrezygnować z wycieczek do automatu, staraj się zmienić swój wybór. Wybieraj gorzką czekoladę, najlepiej z jak największą zawartością kakao, jogurty naturalne czy orzechy i suszone owoce. Te produkty nie wpłyną tak znacząco na twoją wagę i na samopoczucie jak zwykły cukier.

Polecamy: Toksyczna praca - odejść czy zostać? 


Jedząc jeden batonik dziennie przez 3 miesiące jesteś w stanie przytyć nawet do 5 kg! Dodając do tego ubytek w postaci drobnych oraz zyskane krągłości, zdecydowanie polecamy zmienić dietę i surowo wystrzegać się cukru. Chyba, że w wyjątkowych okolicznościach!


Źródło: PopSugar

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 20.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Jak szybko schudnąć? Zawsze powtarzam, że sto razy łatwiej jest ruszyć d. jak ma się jakiś cel. Czy to w kwestii odchudzania czy w kwestii bieganie, chodzenia na siłownie czy czegokolwiek. Takie samo odchudzanie dla odchudzania nie jest łatwe. Tak samo bieganie dla biegania nie jest łatwo. Wszystko jednak staje się 100 razy łatwiejsze jak jest jakaś siła wyższa co w twoim przypadku idealnie jest potwierdzone :)
Dodano: 2016-05-14 09:42:07 Zgłoś nadużycie
Anonim
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o slimcea słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie.
Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.
Dodano: 2016-04-20 13:08:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×