Dieta Dukana

Marząc o idealnej figurze, dążymy do tego różnymi sposobami.

Jedne z nas stawiają na systematyczne ćwiczenia i zdrowe odżywianie i nie oczekują efektów zbyt szybko. Jednak niektóre z nas są bardzo niecierpliwe i chciałyby wyglądać szczupło już jutro. Popularna ostatnio dieta wysokobiałkowa z pewnością może nam w tym pomóc. Ten sposób odżywiania sprawia, że rzeczywiście chudniemy szybko i efekty są naprawdę zaskakujące. Wiadomo, że szybciej chudną osoby, które mają więcej kilogramów do zrzucenia. Jeśli chcemy schudnąć dwa, trzy kilo to ten proces będzie nieco dłuższy. Przestawienie się na białka musi być jednak skonsultowane z lekarzem. To najrozsądniejsze rozwiązanie, aby przejść bezpiecznie przez cały czas naszego odchudzania. Wiadomo, że dieta dukana zasady są w miarę proste. Można tworzyć samemu różne posiłki, byle z zawartością białka. To nie tyle dieta, co styl odżywiania się na całe życie. Warto jednak podchodzić do tego obiektywnie. Czy tak szybko zgubione kilogramy nie wrócą do nas w bardzo krótkim czasie? Czy wytrzymamy przy takim stylu odżywiania całe życie?
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
malami01
Dieta Dukana to dla wielu bardzo kontrowersyjny temat. Warta ją jednak wypróbować bo wielu osobom przynosi pożądane efekty.
Dodano: 2015-01-08 07:26:06 Zgłoś nadużycie
malami01
http://www.dobradieta.net.pl/dieta-dukana/dieta-dukana-podstawowe-zasady/]Dieta Dukana to dla wielu bardzo kontrowersyjny temat. Warta ją jednak wypróbować bo wielu osobom przynosi pożądane efekty.
Dodano: 2015-01-08 07:22:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×