Jak schudnąć po ciąży

Ciąża dla każdej kobiety jest bardzo ważnym okresem w życiu, jednak to właśnie w tym okresie jej ciało zmienia się najbardziej.

Zawsze ciąża wiąże się z nadmiarem kilku kilogramów. Kobiety mówią, że nie mogę schudnąć po ciąży i jest to dla mnie nie realne. Jednak w takiej sytuacji zawsze można sobie poradzić. Najlepiej udać się do dietetyka, który powie nam jak możemy schudnąć po ciąży. Dobierze taką dietę, która będzie skuteczna i zarazem nie zaszkodzi, ani młodej mamie, ani jej dziecku. Po ciąży nie można stosować wszystkich diet, ponieważ zamian nam pomóc mogą bardzo nam zaszkodzić. Bardzo popularna jest dieta jogurtowa, ale nie zawsze jest pomocna. Należałoby jadać jedynie jogurty naturalne, ponieważ inne również zawierają cukier. Każda kobieta, która się odchudza i karmi jednocześnie dziecko powinna sprawdzić, czy środki jakie stosuje w żaden sposób nie zagrożą jej dziecku. Jest to naprawdę bardzo ważne i trzeba o to zadbać. Lepiej mieć kilka kilogramów więcej niż zrobić jakąkolwiek krzywdę swojemu małemu dziecku.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Dieta jogurtowa

    Dieta jogurtowa

    Marzycie o utracie wagi, lubicie nabiał i zastanawiacie się nad dietą jogurtową? Zobaczcie, na czym tak naprawdę polega! czytaj więcej